Я_не_аноним_100%• 20 июня 2023

Часто згадую свої шкільні роки. Я була чудна і то занадто.

По перше завжди про мене чомусь казали що я зі всіма фліртую а я тоді ще навіть поняття немала що воно таке флірт))
То одного разу я вже не памʼятаю де познайомилась з хлопцем якому було десь під 20 а я сказала що 9 клас закінчую а я насправді була в 6 🤣 це жесть він казав ти що ти ще дитина (він в школу прийшов) точніше під школу. Всі однокласники ржали, а я відповіла ну якщо 6 перевернути то буде 9🤣🤣🤣🤣
То я з однокласниками цілувалась на перервах або під час фізкультури і то не старші класи а такі клас 6-7-8))
Памʼятаю як слухала 5ivestA family - зачем або я буду))
Рафатки ті дурні) ах така ностальгія. Думала ото виросту буде кайф. А тепер думаю Боже краще б я була дитина…
А ви часто згадуєте шкільні роки, ? Просто пісню почула і згадала собі так
БезникаЯ• 20 июня 2023
Ого вы распутница были

автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ого вы распутница были
То ще не все)) якби я все написала ….))))
Ms. Android• 20 июня 2023
У вас просто раннее созревание было. Мне до лет 20 не хотелось ни с кем целоваться
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
Я вже в 10 бюстгальтер носила і місячні мала)) не знаю чи то виправдання
Ms. Android• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
ну в 10 классе я тоже носила лиф и месячные были, но тяги к поцелуям не было
Форточка• 20 июня 2023
Цікаво, а ви така і зараз
Намакушка• 20 июня 2023
Ого. А зараз ви пуританка?
Все питаю зарання• 20 июня 2023
Вы наверное невысокая брюнетка, не худенькая, средняя. Раннее созревание и гормоны просто
Істеріомама• 20 июня 2023
Я в 8 классе водку с мужской частью класса пила ) ну как пила , больше нюхала но они были в восторге как Манька своя в доску пьет . Дружара) бля зачем я это помню

язззззь!!!• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
То пишіть,а то тухляк на порадниці,одні тролі придуркуваті,а Ви жива людина,це цікаво Вас послухати
Намакушка• 20 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Блонди такими не бувають? )))
Ms. Android• 20 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Ого. А зараз ви пуританка?
Наверное. Обычно те, кто рано созревает, рано и теряет либидо. У меня позднее созревания и сейчас в 45 ахаюсь каждый день и то мало))
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
я невисока це правда)) але я блондинка)) ну не натуральна) а як ви зрозуміли що я невисока 🤣
Однозначная• 20 июня 2023
Да, были отличные года) я ничего такого не делала, но первая любовь, первые поцелуи, романтика на ровном месте))) в 11 классе пошли с одноклассниками на дискотеку и там так упились, что половину девочек начало жутко рвать, как их домой довезли даже не знаю пацаны, меня не взяли особо, пришла маме рассказала, она пол ночи смеялась, был такой скандал в школе на следующий день, и весь городок гудел, что так вот наш класс отличился и обблевал всю дискотеку)))) досталось всем от классной руководителя и кому поплохело и кому нет))) вот были времена...
Даха-сваха• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
в чого цим пишаєтесь? Я в школі брала участь в олімпіадах, навчалась на відмінно і в мене не було часу на таку розпусту. мені було б соромно за такі шкільні роки.
Телячі ніжноСті• 20 июня 2023
Краше б вчилась
Йо-мойо, купа помилок, одна кома і та не там, де треба
Все питаю зарання• 20 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Блонди такими не бувають? )))
Если невысокая блондинка такая пышечка как из 3+2
язззззь!!!• 20 июня 2023
Невисока щас виявиться,165-168см
Намакушка• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
Я теж така, під 40, як кролик-грузин

автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
))) я мала ще одну таку п при друкувату потім в класі))) то ми дозволяли хлопцям нас «мацати» тоді ми так називали)))) Боже такий позор ))
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляФорточка
Цікаво, а ви така і зараз
Бляха))) не то слово)))
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
🤣🤣🤣🤣🤣 а мене однокласниця вчила курити в підʼїзді
Я думала така блатна покурила собі так файно сигарети такі тоненькі Kiss
Мама Чели• 20 июня 2023
Это первое время взрослой жизни такие воспоминания накрывают, особенно если слушать музыку или смотреть фильмы тех годов, а потом они проходят и появляются другие, более насущные заботы.
Забула що?• 20 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Пурітанки в бєлом підтяглись
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Краше б вчилась
Обережно не забрудніть ваше біле пальто тут. )) я не на диктанті , шановна 😎
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
ой Бозє.. я таких як ви в школі.. ))
Веселуха Муха• 20 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Да вы зануда ))
у меня тоже была золотая медаль и первые места на областных олимпиадах, но с мальчиками флиртовать и целоваться мне это не мешало ))))
Автору есть что вспомнить (и нечего детям рассказать )
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Невисока щас виявиться,165-168см
Та де)) навіть 160 нема. Я півторачка))) 156)
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Да вы зануда ))
єєє))) але соромно мені за те що відмінників дуже принижувала.. 🤦🏼‍♀️😃бо вони стукачі були і списувати не давали
Не будь КакСвета• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
это у вас позднее)))