Я_не_аноним_100%• 20 июня 2023

Часто згадую свої шкільні роки. Я була чудна і то занадто.

По перше завжди про мене чомусь казали що я зі всіма фліртую а я тоді ще навіть поняття немала що воно таке флірт))
То одного разу я вже не памʼятаю де познайомилась з хлопцем якому було десь під 20 а я сказала що 9 клас закінчую а я насправді була в 6 🤣 це жесть він казав ти що ти ще дитина (він в школу прийшов) точніше під школу. Всі однокласники ржали, а я відповіла ну якщо 6 перевернути то буде 9🤣🤣🤣🤣
То я з однокласниками цілувалась на перервах або під час фізкультури і то не старші класи а такі клас 6-7-8))
Памʼятаю як слухала 5ivestA family - зачем або я буду))
Рафатки ті дурні) ах така ностальгія. Думала ото виросту буде кайф. А тепер думаю Боже краще б я була дитина…
А ви часто згадуєте шкільні роки, ? Просто пісню почула і згадала собі так
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Я теж така, під 40, як кролик-грузин
Каже кролик грузин 🤣🤣🤣🤣🤣

Даха-сваха• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
ой Бозє.. я таких як ви в школі.. ))
У вас стільки граматичних помилок, аж соромно, що в Україні є настільки неосвічені люди.
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Ну то соромтесь далі🙏🏻 Тьфу на мене. Погань таку.
vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
))) я мала ще одну таку п при друкувату потім в класі))) то ми дозволяли хлопцям нас «мацати» тоді ми так називали)))) Боже такий позор ))
Я вас впізнаю під анонімом, але палити не буду.
Знайте, що бувають добрі люди на світі)
Люблю_смаколики• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
Наверное. Обычно те, кто рано созревает, рано и теряет либидо. У меня позднее созревания и сейчас в 45 ахаюсь каждый день и то мало))
То вам посчастило з партнером. Я вже забула що це таке, а так то же б кохалась. Мені 43.
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola
Знайте, що бувають добрі люди на світі)
Серйозно?)) ви мене?))) я не думаю)) і доброту ви мені точно не робите))
vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
То відкрити?
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola
То відкрити?
Відкрити що?
Люблю_смаколики• 20 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
в чого цим пишаєтесь? Я в школі брала участь в олімпіадах, навчалась на відмінно і в мене не було часу на таку розпусту. мені було б соромно за такі шкільні роки.
Всі ми різні і різні інтереси в житті.

vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Відкрити що?
Ваш нік
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola
Ваш нік
Як ви його відкриєте?) називайте)
vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Як ви його відкриєте?) називайте)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3345535

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3339457
Маю сечі• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
Так это увы предклиматическое (((
Такое у большинства в 45
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola

Хаха)) то не я)) і можу це довести)) ви надто самовпевнена)
vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Доведіть
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola
Доведіть
Хоч я і не повинна) але не люблю таких самовпевнених як ви) такщо доброта ваша )) хаха
Там кусочок мого імʼя видно) точніше мій нік
Ms. Android• 20 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Так это увы предклиматическое (((
Такое у большинства в 45
Не факт. У мамы и бабушки климакс в 57 лет был.

И мы с мужем еще детей планируем. Пока предвестников нет. Цикл, как часики.
Вельми шановна• 20 июня 2023
Ого, Вы активная была. Я больше об учебе думала.
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляВельми шановна
Шось аж занадто активна

vihola• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ок, якщо це не клон, то сорі).
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ для vihola
Ок, якщо це не клон, то сорі).
Ні, я не клон) все добре. Просто може таких прибацаних, як я багато))
Леплю из пластилина• 20 июня 2023
Ответ для vihola
Ок, якщо це не клон, то сорі).
Та ну, стиль в тих посиланнях схожий, але цей текст - то щось геть інше)
Гарні диньки• 20 июня 2023
Вам вже є 30? От цікаво, як склалася доля з таким бурхливим життям з 6-го класу
Тушьмушьнюшь• 20 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
єєє))) але соромно мені за те що відмінників дуже принижувала.. 🤦🏼‍♀️😃бо вони стукачі були і списувати не давали
так вы были толстая и двоечница ?

ну так себе достижения
автор Я_не_аноним_100% • 20 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
так вы были толстая и двоечница ?

ну так себе достижения
О ні, фігура в мене була дуже красива))) навіть дуже.
Ангелок з ріжками• 20 июня 2023
Ой навіяли згадую ) я мала поклонника в школі ) з 5 класу дл 11 пристав як банний лист ) весь класс знав шо Максік закоханий в Катю , а в 11 10 классі вже певно вся школа , проходу не давав постійно чіплявся ,а вся така Девочка-цвяточек була ,тільки про науку думала і про те як то мені стидно від його любові ) мені чомусь було соромно подобатись комусь і о ужас воно не давало мені проходу ніколи ) до батька мого вдерся в довіру допомагав йому з авто додому приходив мама йому довіряла типу друг і захисник мій )таких мужчин як він не зустрічала більше в житті наполегливих )
Бойцовская• 21 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Вы многое потеряли..
Успокойся_Успокойся• 21 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я вже в 10 бюстгальтер носила і місячні мала)) не знаю чи то виправдання
Вы вкурсе, что месячные раньше 16 лет у многих?))) У меня в 13 начались, а бюстики мне мама покупала с 14 в виде топа спортивного, но все же бюстом , а потом нормальные. Я хоть и худенькая была, грудь к концу 8 класса была 2го размера.
Когда я училась в старших классах все любили модничать.Это была Перестройка, все так быстро менялось, много информации было новой. Появились кооперативы, которые продавали всякие джинсы варенки, бижутерия вырви глаз))) У меня бабушка швеей была, она мне шила красивую школьную форму . В 9 классе у меня была юбка в платье в обтяжку чуть выше колен и рукава летучья мышь, это было модно. И учитель истории меня просто ненавидела за то, что я красиво одеваюсь)))
Мы тогда больше любили модничать, а любовь у нас была вне школы , с мальчика первокурсниками Универа. А у меня был в 10 классе жених ( сейчас муж) курсант военного училища. И я себя обалденно взрослой считала. Мы ходили в кино и там целовались до упаду))). Дискотеки еще были , как же мы те челки стоячии лачили )))
Успокойся_Успокойся• 21 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Тююю, ми теж брали участь в Олімпіадах, в мене навіть є один кубок, 5 грамот і медалі. Я в матиматичному класі навчалась. У нас клас випустився з 9 золотими медалями, це тоді рідкість була. Але ми курили з хлопцями нв перервах, навіть вино пили, ой що ми тільки не творили)))) І кохання було, і поцілунки, деякі дівчата сексом займалися, ото такі медалістки і є)))