KROX@• 21 июня 2023
Сінево і подарунковий сертифікат
Така ситуація - є близька людина, якій необхідно перевірити здоров"я, грошей вона брати не хоче,і в самої на аналізи нема.
Я б хотіла подарувати щось типу подарункового сертифікату в Сінево на певну суму, щоб вже точно ця людина пішла туди і витратила ці гроші саме на аналізи.
Порадьте як краще таке організувати?
Ошеламиссимо• 21 июня 2023
Купити пакет, мабуть, оплатити онлайн, надати код підтвердження на її телефон, все
Хата на мати• 21 июня 2023
А в сінево хіба є сертифікати? не бачила у них на сайті. Я купувала мамі в сертифікат в Ескулаб, вона його на чекап використала
Неробименінерви• 21 июня 2023
Ответ дляХата на мати
В сінево сертифікатів наче немає. Але можна оформити аналізи не собі. Я наприклад для бабусі замовляла, бо вона у мене того комп´ютера боїться 😁 Просто прописала її дані при оформленні - і все)