Якісь посторонні люди. Незнайомці, пишуть що із за кордону.
Хоча мій номер приховано і доступно тільки контактам..
Хтось стикався з таким?
Пишу вірші, дорого• 21 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Где-то в чатах общаетесь в тг?
Мне только оттуда пишут)
с комментов еще
Огірок та Помідорчик• 21 июня 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
с комментов еще
Я их и имела в виду
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Где-то в чатах общаетесь в тг?
Мне только оттуда пишут)
Та ні.. взагалі ні з ким..
Тётушка Лошадь• 21 июня 2023
Я за кордоном і мені на закордонний номер Телеграм місяц тому почали різні чоловіки ’хеллоукати’. Причому були на авці як красунчики, так і не дуже, а в стрічці з фоток були взагалі чудеса))
Я так розумію шо то бот якійсь або вірус. Я блокувала та видалила. Якщо ви відповісте на те привітання цікаво, що далі буде за переписати?
Мишка-шалунишка• 21 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Мне тоже приходят, отвечала несколько раз из интереса. Некоторые именно знакомятся, потом секс предлагают. И есть другая категория- те предлагают заработок, то криптовалюта, то ещё что то подобное
Все питаю зарання• 21 июня 2023
Ошиблись номером или логином? Нееет, не может быть. Явно здесь какой-то заговор или мошенники. Или тайный поклонник.
Ответ дляТётушка Лошадь
Знайомляться. Пишуть укр мовою, але типу живуть за кордоном..