КапитанльнаЯ• 22 июня 2023
Как получить платёж из Польши на приват 24
Что для этого нужно настроить?
КапитанльнаЯ
• 22 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
Зайти в міжнародні перекази в приват 24.
Ну от я зашла, обрала наприклад privat money. Що це за код з 12 цифр, його платник повинен надіслати? Після того як я його введу гроші впадуть на картку? Вже в гривні? Чи мені потрібно буде їх якось конвертувати? Вибачте що стільки запитань 🙈
Последний вагон• 22 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ви зайшли, побачили багато назв переказів. Маєте обрати той, яким вам переслали гроші, і повідомили код 12 цифр. Ввести код і отримати на вказану карту гроші.
КапитанльнаЯ
• 22 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
Дякую 🌹