Ищу-брожу• 22 июня 2023

Як вам бізнес-ідея: магазин, стилізований під базар?

Тобто прилавків штук 6 таких як на базарі, Але чистеньких і дещо більших.
За кожним з них жіночка.
В одної творог, масло і сметана на вагу, в другої сушина, в третьої кропчик, квашені огірки, яєчка, кури, в четвертої м´ясо, в п´ятої городина,в шостої фрукти-ягоди.холодильники є, звісно. Але оформлено так, ніби це ринок і таке все своє ніби.
А фактично все привозится хазяйкою і пробивається через касовий апарат. Торг реалізується через закладееня в касовий апарат знижки 5, 10% і можливості округлення на користь клієнта. Але на один чек лише один вид знижки.
Те, що це магазин, а не міні-ринок, не брешуть, Але не спішать розказувати.
Якщо хтось питає, дівчата а як Ви сюди попали, відповідь така: мені начальниця прилавок виділила.
Якщо хтось спитає, чи це ринок: дєвочки , ми числимся як магазин, но товар в нас весь свіженький, натуральный, сільський.
Якщо хтось спитає: це що, магазин. У відповідь: ну да, в нас тісний коллектив, ми працюваємо разом. Є старша, яка рішає всі питання.
А більше клієнт розпитувати і не має права особливо. А більшість людей і не питатиме.
Головне питання: у разі адекватних цін (десь на рівні з мередевими маркетами або на 3-5% нижче там, де виходить) будуть ходити люди, щоб це окупалося? Яка кількість торговок була б оптимальною і чому?
Оце так цабе• 22 июня 2023
Ответ для vihola
В срср всі гастрономи були такими.
Відділ кондитерка, мʼясний, молочний, хлібний, бакалія. В кожному сиділа продавщиця і видавала що треба.
В гастрономі мого дитинства поздавали ті відділи фопам і магазин справді виглядав як мінібазар.
Мені не подобалось там купувати.
Щоб придбати елементарні продукти, треба обійти купу точок, просити подати, зайвий раз з кимось контактувати.
Хіба якщо щось закінчилось з закупленого в нормальному супермаркеті і треба терміново, можна було там взяти.
Коли прочитала тему, одразу про магазини СРСР і подумала)))
Нічого нового в цій ідеї немає.
Ушла и Пришла• 22 июня 2023
Ответ для vihola
А якщо вони почнуть какати?
Это придаст селянский колорит. Особенно, когда жиночки а ля ’пейзанки натюрель’, будут в акуе смотреть на эти гуанометания и не знать, что делать.
75В• 22 июня 2023
Ответ для vihola
А якщо вони почнуть какати?
Пакувати не відходячи від каси, і продавати як добриво.
Мост_Устал• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
А название подскажете?))
Одессу обожаю. И не только Привоз, Черёмушки, магазины. А и вообще все, сам город))
Ловите одесский лайфхак: ценники на товаре отсутствуют и если покупатель спросит, почём кило помидоров, отвечать ему: 50 грн, точный вес - 60. И пусть стоит переваривает.
автор Ищу-брожу • 22 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Если 60 это в килограммах, то уже выезжаю к вам за помидорами))
Мост_Устал• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
Аааа, Вы не въехали
Санька-4b93• 22 июня 2023
Ответ дляРокерША
какашки продавать как удобрение для цветов
Яка ви бізнесова жіночка))
РокерША• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
обвес
автор Ищу-брожу • 22 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Аааа, Вы не въехали
Почему? Я въехала, а в ответ просто пошутила)) скорее Вы не заметили шутки))
vihola• 22 июня 2023
Ответ для75В
То може вже не мішати до того хліб, молоко, ковбасу, іриски?

Самим добривом обійтись, дати можливість поторгуватись, щоб клієнт уявив себе на базарі.
автор Ищу-брожу • 22 июня 2023
Ответ для vihola

Дівчата, у вас є совість? На початку теми була конструктивна критика, поради. А тепер один флуд і смішки
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Шапито для этого всего название
Або ’Шопопало’
Ушла и Пришла• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
Где же флуд? Дельные бизнес-предложения с весом, с козочками для антуража. Еще и параллельный бизнес: продажа органических удобрений. И всё, заметьте, даром.
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Ответ для vihola
А якщо вони почнуть какати?
Продавати ще й добриво
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Як не знать, що робить? Будуть розказувать, що саме на цьому гімні вирощені їх фермескі огірочки і кропчик
vihola• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
По перше тут засирають всі починання, навіть хороші. Ви наче не знали.
По друге, ваша ідея справді не дуже.
Я обґрунтувала, написала свої враження від подібного магазину.

Якщо хочете під базар, то треба пропонувати реально базарний продукт, або від малих підприємців особливо смачний, якого неможливо знайти в супермаркетах.
Домашні ковбаси, сири, мед, хліб, випічка під домашню, соління, домашні фрукти та овочі.
Це те за чим ходять на базар і якби це принесли майже під двері, було б супер.