Ищу-брожу• 22 июня 2023
Як вам бізнес-ідея: магазин, стилізований під базар?
Тобто прилавків штук 6 таких як на базарі, Але чистеньких і дещо більших.
За кожним з них жіночка.
В одної творог, масло і сметана на вагу, в другої сушина, в третьої кропчик, квашені огірки, яєчка, кури, в четвертої м´ясо, в п´ятої городина,в шостої фрукти-ягоди.холодильники є, звісно. Але оформлено так, ніби це ринок і таке все своє ніби.
А фактично все привозится хазяйкою і пробивається через касовий апарат. Торг реалізується через закладееня в касовий апарат знижки 5, 10% і можливості округлення на користь клієнта. Але на один чек лише один вид знижки.
Те, що це магазин, а не міні-ринок, не брешуть, Але не спішать розказувати.
Якщо хтось питає, дівчата а як Ви сюди попали, відповідь така: мені начальниця прилавок виділила.
Якщо хтось спитає, чи це ринок: дєвочки , ми числимся як магазин, но товар в нас весь свіженький, натуральный, сільський.
Якщо хтось спитає: це що, магазин. У відповідь: ну да, в нас тісний коллектив, ми працюваємо разом. Є старша, яка рішає всі питання.
А більше клієнт розпитувати і не має права особливо. А більшість людей і не питатиме.
Головне питання: у разі адекватних цін (десь на рівні з мередевими маркетами або на 3-5% нижче там, де виходить) будуть ходити люди, щоб це окупалося? Яка кількість торговок була б оптимальною і чому?
За кожним з них жіночка.
Оце так цабе• 22 июня 2023
Ответ для vihola
В срср всі гастрономи були такими.
Відділ кондитерка, мʼясний, молочний, хлібний, бакалія. В кожному сиділа продавщиця і видавала що треба.
В гастрономі мого дитинства поздавали ті відділи фопам і магазин справді виглядав як мінібазар.
Мені не подобалось там купувати.
Щоб придбати елементарні продукти, треба обійти купу точок, просити подати, зайвий раз з кимось контактувати.
Хіба якщо щось закінчилось з закупленого в нормальному супермаркеті і треба терміново, можна було там взяти.
Мені не подобалось там купувати.
Коли прочитала тему, одразу про магазини СРСР і подумала)))
Нічого нового в цій ідеї немає.
Ушла и Пришла• 22 июня 2023
Ответ для vihola
А якщо вони почнуть какати?
Это придаст селянский колорит. Особенно, когда жиночки а ля ’пейзанки натюрель’, будут в акуе смотреть на эти гуанометания и не знать, что делать.
75В• 22 июня 2023
Ответ для vihola
А якщо вони почнуть какати?
Пакувати не відходячи від каси, і продавати як добриво.
Мост_Устал• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
А название подскажете?))
Одессу обожаю. И не только Привоз, Черёмушки, магазины. А и вообще все, сам город))
Ловите одесский лайфхак: ценники на товаре отсутствуют и если покупатель спросит, почём кило помидоров, отвечать ему: 50 грн, точный вес - 60. И пусть стоит переваривает.
Ищу-брожу
• 22 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Если 60 это в килограммах, то уже выезжаю к вам за помидорами))
Мост_Устал• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
Аааа, Вы не въехали
Санька-4b93• 22 июня 2023
Ответ дляРокерША
какашки продавать как удобрение для цветов
Яка ви бізнесова жіночка))
РокерША• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
обвес
Ищу-брожу
• 22 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Аааа, Вы не въехали
Почему? Я въехала, а в ответ просто пошутила)) скорее Вы не заметили шутки))
Ищу-брожу
• 22 июня 2023
Ответ для vihola
То може вже не мішати до того хліб, молоко, ковбасу, іриски?
Самим добривом обійтись, дати можливість поторгуватись, щоб клієнт уявив себе на базарі.
Дівчата, у вас є совість? На початку теми була конструктивна критика, поради. А тепер один флуд і смішки
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Шапито для этого всего название
Або ’Шопопало’
Ушла и Пришла• 22 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
Где же флуд? Дельные бизнес-предложения с весом, с козочками для антуража. Еще и параллельный бизнес: продажа органических удобрений. И всё, заметьте, даром.
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Як не знать, що робить? Будуть розказувать, що саме на цьому гімні вирощені їх фермескі огірочки і кропчик
Ответ дляИщу-брожу
По перше тут засирають всі починання, навіть хороші. Ви наче не знали.
По друге, ваша ідея справді не дуже.
Я обґрунтувала, написала свої враження від подібного магазину.
Якщо хочете під базар, то треба пропонувати реально базарний продукт, або від малих підприємців особливо смачний, якого неможливо знайти в супермаркетах.
Домашні ковбаси, сири, мед, хліб, випічка під домашню, соління, домашні фрукти та овочі.
Це те за чим ходять на базар і якби це принесли майже під двері, було б супер.
По друге, ваша ідея справді не дуже.