ПадаюВреверансах• 23 июня 2023

Хвилювалочка 23.06 і воєнний переворот в кацапії

Пишуть брати попкорн, шойгу біжить з ростова, а пригожин мАлАдЕц.
Розганяють на ніч оцю тему
LudaSHS• 24 июня 2023
О виют

ImperoTanya• 24 июня 2023
Ответ дляbrandomania
як варіант пригожину таки запропонували щось від чого він не зміг відмовитись. що саме ми дізнаємось пізніше

або другий варіант - все це від початку цирк. тоді яка мета? ввести офіційно військовий стан, посилити мобілізацію? відступити і завершити ’сво’ під цим приводом? поміняти шойгу на когось іншого? розіграти смерть путіна?

поки перше більш логічне, бо другий варіант якась геть мутна теорія змови. ну ще є третє - що скоро все продовжиться і пауза це такий хід. хз, час покаже
Ну так хз шо пригожину надо - быть президентом рашки или бабло. Или все вместе. Ну и пуйло сука не бедный. Может его купить. Насколько пригожин боится что его потом ликвидируют.
liuba• 24 июня 2023
brandomania• 24 июня 2023
Ответ дляImperoTanya
пообіцяти пуйло йому міг що завгодно, хоч поставити заміст шойгу. бо для пуйла напад на москву означав би фінал і крах, на кону все і пригожин по факту може висунути будь які умови...
про що саме вони там домовились буде скоро видно, якщо так.
k1488• 24 июня 2023
⚠️ Увага!
🛬 Зафіксовано виліт Ту-22м3 з аеродрому Шайковка Калузької області рф.
k1488• 24 июня 2023
І до хороших новин:
Про успіхи на Бахмутському напрямку:

Сьогодні бійці 1 механізованого батальйону🇺🇦3 ОШБр розгромили третій батальйон 57 гвардійської мотострілецької бригади рф. З їхнього боку 30 200-х, десятки поранених і з десяток полонених. Плацдарм ворога на західному березі каналу Сіверський Донець-Донбас повністю зачищено. З чим усіх і вітаю!

@BiletskyAndriy
https://t.me/BiletskyAndriy/5144
Darina26• 24 июня 2023
Ответ дляGoldig
Та ну.говорю ж..спектакль какой то..
Как думаете, какая цель? Зачем? Как вариант чтобы показать какой пу всемогущий? Что вот даже пригожина усмирил?
Wendy Rhoades• 24 июня 2023
Ответ дляDarina26
судя по всему, это пригожин себе плюшки выбил.
Sonnig• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
О виют
А де это у них ’европейская территория’?
Нет у них европы..болото их территория.

Darina26• 24 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Вот тоже такой вариант думаю. Типа как когда начальника увольнением пугают. Заявление пишут, а на самом деле зп хотят повыше. Но в противовес есть мнение что после такого пригожин не жилец
yuyarosh• 24 июня 2023
Ситуація як на мене брєдова. путін показав наскільки слабкий. Що пригожин захватив два міста. А по друге пригожина мають ліквідувати за такі коні.
Wendy Rhoades• 24 июня 2023
Ответ дляDarina26
так он был не жилец, когда отказался подписать контракт с министерством.
Сейчас он свои шансы на выживание повысил.
Но спасет ли это его - посмотрим.
ImperoTanya• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Та нічо
Гелікоптер збили, літачок - вже недарма день пройшов))
А кстати да :)
ImperoTanya• 24 июня 2023
Ответ дляbrandomania

67 % наши. 33 не наши..
ImperoTanya• 24 июня 2023
Ответ дляbrandomania
Путлер слился с мошквы. Пригожин выиграл. Рублевские денег отсыпали чтоб по их улице танки не ездили
Евга-9246• 24 июня 2023
Уголовное дело о вооружённом мятеже против Евгения Пригожина будет прекращено. Достигнута договоренность, что ЧВК ’Вагнер’ уйдёт в свои полевые лагеря, а сам Пригожин уедет в Беларусь. Власти не будут преследовать тех вагнеровцев, которые приняли участие в мятеже, учитывая их фронтовые заслуги, — Дмитрий Песков.
alfarek• 24 июня 2023
yuyarosh• 24 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Думаю буде хвиля випавших з вікна чи застрелившихся.
Це точно. І пригожин теж певно картоплею травонеться в білорашці.
Shadowz• 25 июня 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Ви ходите по вулицях в комендантську годину? Дивно
А де Ви побачили в моєму повідомленні, що я ходила з малим в комендантську годину? Дивно
--------------------------------------
Те моє повідомлення було продовженням переписки з sur_sur і у нас в повідомленнях до цього мова йшла про те, що була аварія на підстанції і приблизно 80% мого міста було без світла, я ще перепитала яке в неї місто, бо в моєму з 20,00 світла не було, доречі лише через 10годин почали шукати причину і варіанти підживити до резервної підстанції поки не полагодять, тобто ще зранку у людей в моєму місті і поруч в селах світла не було....гуляли з малим якраз з 20,00 до 22,00, поки надворі було видно, бо темними вулицями ходити (із-за аварії без світла) мало приємного.
-------------------------------
Називається: не дочує - так добреше, не люблю такого, ще й висновок зробили, який інші люди, не розбираючись, лайкнули.....

LudaSHS• 25 июня 2023
Ответ дляGoldig
Нет у них европы..болото их территория.
Это да😀
Ваш психолог• 25 июня 2023
Ответ дляbrandomania

В новинах повідомляли про два бусика,наповнених коробками з грошима.Дерев´яними.
Думаю,що була ще пара трійка бусиків -з валютою.Просто нам про це не повідомили.Але Пригожин-то точно знав,скільки у нього таких бусиків, де і з чим. Може,ще й додали трохи.Щоб не входив в мацкву.
Інших варіантів ’щоб не зміг відмовити’ ,я не бачу.
Писали версію,що його шантажували дітьми.
Але його діти давно в межах недосяжності,думаю,в Америці.
Крім того,коли він вирушав на свій марш,він точно про це подбав,про безпеку тих,хто йому дорогий.
Про гроші,думаю,теж подбав.І не в одному закордонному банку у нього рахунки.Але пара тройка бусів з грошима тут,теж зайвими не будуть.
Щодо Білорусії-взагалі смішно.Хотів би-пішов би на мінськ і точно його б взяв.мінськ-то вам не мацква.
До речі,якби йшов на біларашку,навряд чи хтось гвинтокрили посилав навздогін...
Тим більше,не зрозуміло,напаркуа йому тепер в білорашку,що йому там робити?
По-третє.
’Ви,хлопці,шуруйте на фронт,а я в білорашку,аріведерчі,всім дякую за те,що прокатились зі мною до мацкви’-так,виходить?
І ’хлопці’ схавали?!
Навіть,якщо й так. Ті зеки йшли саме до нього в загони,була ж якась мета,цілі,принципи цього бандитського формування-єдиного,до речі,де дотримувалися того ’уставу’,саме за це і йшли до нього,за те,що ’тримав слово ,щонайменше, і ’ відповідав за базар’.
Крім того,ті гроші в бусах -там був і ’ общак’.А це-саме святе для зеків...
Далі.
Йому пообіцяли(!?),що всі обвинувачення знімуть...Серйозно?!
Всі повірили і він повірив?!
Весь світ знає ціну словам пуйла,а Пригожин не в курсі,чи що?
Його слова про те,що ’може пролитися кров у мацкві’-то взагалі смішно.Він що,не знав про таку можливість(і реальність),коли вирушав в похід?!Знав,звичайно,але вирушив таки.
Ну і останнє.
Ніж в спині все-таки був.І залишив глибокий слід. 12 сімей пілотів будуть бачити перед очима цей ніж у вигляді пам´ятника все життя.
Всі інші -побачили слабкість рф,і як просто і легко можна рухатися під час війни ,куди завгодно,з ким завгодно і як завгодно.Можна лише забажати-сів на танк,сказав хлопцям ’гайда,зі мною!’,- і погнали з вітерцем на мацкву.

Виходячи з усього цього,варіантів лише 2.
Або його вб´ють ,причому,найближчим часом.
Або буде продовження.
Він спробував-у нього вийшло.Але то саме пробна прогулянка була.
Ваш психолог• 25 июня 2023
Придивіться ’фото з ростова’,де він(?) полуобертом сидить в машині на біларашку.
Думаю,що це вже двійник.
Посадили в машину,повідомили,що відправили далеко і надовго -піпл схаває.
Нема вже Пригожина.
Або на ’переговорах’ вбили ,або після.

Земля скловатою.
автор РойЛеля • 25 июня 2023
Ответ дляВаш психолог
Думаю,що це вже двійник.
Нема вже Пригожина.
Або на ’переговорах’ вбили ,або після.

Земля скловатою.
Доречі, як варіант
СhanelKa• 23 июля 2023
В мене завтра день народження
Як зіпсують, не пробачу
Хоча, і так звичайно не пробачу