Подтяжка• 24 июня 2023
Свекруха
Дівчата! Потребую вашого колективного обговорення. Будь-ласка поділіться своїм досвідом. Живемо поряд з батьками чоловіка. Свекрухи занадто багато в моєму житті. Вона постійно все звикла контролювати. Не буду вдаватись в подробиці, я висказала все і в неї відкрилось істинне обличчя. Після цього наші стосунки з нею неможливі.
Так от, питання. Як ви живете чи продовжуєте жити з чоловіками, якщо повністю не спілкуєтесь з свекрухою. Чи можливе життя разом, якщо я не хочу більше бачити її в нашому житті. Чи це вже все?
Ананомчикус• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Так, саме цього я боюсь. Що вона актриса, вона після цього влаштувала концерт як їй погано з тряпочкою на лобі, що її довели. І такі спектаклі неминучі, вона постійно жаліється йому, як в жилетку. Звісно він їй вірить і не розуміє ситуацію, бо це мама.
Играйте и вы. Подумайте, на чем. Зеркальте маму, раз он ведется на это все
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Тому що зараз я після операції з двома маленькими дітьми на руках. Постійно вдома сама, потребую допомоги. Няня кваліфікована зараз для нас це дорого. Моя мама на пенсії, поки що тимчасово може допомогти. Але як співіснувати разом якщо я викреслила свекруху зі свого життя? Тому боюсь що стосунки можуть погіршитись. Але по іншому зараз неможливо. Вона отруювала моє життя постійно суючи свого носа. Приходила тоді коли їй хотілось і вказувала що кому і як потрібно робити, готувати. Ігноруючи прохання не робити цього.
Не она. Вы позволили сами себе ее травить.
Подтяжка
• 24 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Так, тому що зберігала тактовність. В цьому напевно була помилка.
Треба ось так• 24 июня 2023
Ви живете поряд чи разом? Якщо поряд, то нічого страшного. Поскандалили і розійшлись на пів року)) Гірше якщо разом і хочеш-не хочеш, а треба якось взаємодіяти. Тут тільки окреме житло, якщо ви і ваш чоловік хочете бути щасливі.
Ашотакоя• 24 июня 2023
Это зависит только от вашего мужа.
Моя свекровь как -то заплакала в машине пока муж в магазин на остановке ходил , он вернулся увидел ее и молча достал мои вещи сказал чтоб выходила и уехал с ней.
Подтяжка
• 24 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
В сусідніх під’їздах.
Подтяжка
• 24 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Это зависит только от вашего мужа.
Жахх, далі як ви разом?
Некомильфо• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
В сусідніх під’їздах.
Навіщо ви обрали для оренди житло біля свекрухи?
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Вы не поняли. Вы и с мужем не поднимали этот вопрос.
Подтяжка
• 24 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Ні, не піднімала. Намагалась відбитись від цієї навязливості. В цьому ви маєте рацію була помилка.
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
А зачем Вам семья ? Вы живёте отдельной жизнью.
Подтяжка
• 24 июня 2023
Ответ дляФизрукая
В якому сенсі?
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
В якому сенсі?
В каком ? С мужем Вы говорить не умеете, со свекровью Вы играете.
Когда Вы собой будете?
Друг бобер• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
В сусідніх під’їздах.
Зніміть квартиру на іншому кінці міста
Ананомчикус• 24 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Это зависит только от вашего мужа.
Плакала по причине или вы были в конфликте? Это был конец вашей истории?
Ашотакоя• 24 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ей не понравилось как я с ней поздоровалась когда в машину садилась. Нет , не конец.
Ашотакоя• 24 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Жахх, далі як ви разом?
Редко видимся со свекровью. С мужем живём вместе, но я тогда поступила неправильно его простив.
Ананомчикус• 24 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Какая актриса вам досталась. Манипулятор
Ашотакоя• 25 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Не знаю. У нее три сына и каждого она отдавала невестке с боем. Любит их безумно, своих интересов не имеет, все для своих детей.
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Когда Вы собой будете?
В мене така враження що ви пишите як свекруха незадоволена невісткою. Ви ж не знаєте ситуацію повністю.
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляНекомильфо
Не повірите, свекруха обрала і припіднесла це як дуже гарний і вигідний варіант на початку стосунків.
Ананомчикус• 25 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Печально. Она и себе этим разрушает все. И детям. И невесток задалбывает
Некомильфо• 25 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Ну ви ж якоюсь метою погодилися на такий варіант, не насильно ж у вас гроші забрали. Можливо, тоді вам вигідно було жити біля свекрухи, так нічого тут такого, щоб це визнати, нема.
Физрукая• 25 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Вы ещё напишите, что она Вам аренду оплачивает, поэтому Вы и съехать не можете.
Или это так ?
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляНекомильфо
Ні, тоді вона ще соромилась так влазити в нашу сім’ю. Як тільки стали поруч жити почався тотальний контроль. То у вас вікно відчинено то світло горить. То пиріг спекла прийде щоб все проконтролювати. Тоді я наївна думала що вона щира в своїх помислах і вчинках.
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Или это так ?
Ні, але гроші свої постійно пропонувала, продукти носила. Я просила чоловіка, не бери не треба, ми самі можемо. Але ж то його мама. Що поганого в тому щоб допомагати своїм дітям. Мені це було не по нутру з самого початку. Я звикла забезпечувати себе сама ще з підліткового віку. А в нього все на підносі від батьків. А тепер я невдячна виходить.
Некомильфо• 25 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Проблема не в свекрусі. Проблема в тому, що у вас з чоловіком нема стосунків, скільки лунало питань про думку чоловіка стосовно всього цього, ви жодного разу не відповіли, зате ви боїтеся його реакції, бо не знаєте, яка вона буде.
Мені дійсно прикро, що ви так живете.
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляНекомильфо
Мені дійсно прикро, що ви так живете.
В нього одна думка - батьки це святе. Вони завжди праві. Щоб мама не вигадувала.
Физрукая• 25 июня 2023
Ответ дляНекомильфо
Мені дійсно прикро, що ви так живете.
Так она же с ним не разговаривает. Откуда ему знать, что автора не устраивает.
Некомильфо• 25 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Ну то, значить, ви самі собі гірше зробили.