Подтяжка• 24 июня 2023
Свекруха
Дівчата! Потребую вашого колективного обговорення. Будь-ласка поділіться своїм досвідом. Живемо поряд з батьками чоловіка. Свекрухи занадто багато в моєму житті. Вона постійно все звикла контролювати. Не буду вдаватись в подробиці, я висказала все і в неї відкрилось істинне обличчя. Після цього наші стосунки з нею неможливі.
Так от, питання. Як ви живете чи продовжуєте жити з чоловіками, якщо повністю не спілкуєтесь з свекрухою. Чи можливе життя разом, якщо я не хочу більше бачити її в нашому житті. Чи це вже все?
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну то, значить, ви самі собі гірше зробили.
Чим? Він мене не чує. Розмовляє, але я не права. В тому що посміла щось сказати що мені не подобається.
Подтяжка
• 25 июня 2023
Ой! Дівчата дякую всім за коментарі. Зрозуміла що з свекрухами треба бути на дистанції та вже запізно махати кулаками після бійки.
Некомильфо• 25 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
В смислі чим? Ви вважаєте, що собі краще зробили? Ну ок, тоді рада за вас.