ОхиИВздохи• 24 июня 2023
Розтяжки у підлітка чим боротися
Був стрибок росту у доньки, з´явилися розтяжки рожеві, чим боротися?
Зайвої ваги немає
Однозначная• 24 июня 2023
нічим, у мене також були на бедрах та грудях.
зараз вони взагалі не помітні
Бжоли-бандерівці• 25 июня 2023
Никак. Сыну 14. Вытянулся резко и на спине появились растяжки. Даже не знала, что и там бывают.
ОхиИВздохи
• 25 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
Сходить к эндокринологу.
Все нормально, були по іншим причинам і узі робили і аналізи в нормі.
Чавонадо• 25 июня 2023
Мазать кремами, щоб нові не з’явилися, з цими уже нічого не зробите. З часом побілішають та стануть менш помітними.