После шести ни-ни• 25 июня 2023

Какой кофе вкуснее - Nescafe Gold или Nescafe Classic?

И почему.
Мая твая не панимать• 25 июня 2023
Gold
Просто вкуснее

Пасхальний тролік• 25 июня 2023
Espresso)))
А если из двух – Gold
Не так горчит
Приму в дар• 25 июня 2023
в смысле вкусный?))
КаваЗМолоком• 25 июня 2023
Ответ дляПриму в дар
в смысле вкусный?))
О ылита местная подтянулась
А у нас макарошки• 25 июня 2023
Мужу нравится gold
годовасик• 25 июня 2023
шо то параша, шо інше
Дідова баба• 25 июня 2023
Классік більш ароматний і сильніший.
Голд- ні риба, ні м´ясо.

Инста_Богиня• 25 июня 2023
Мені голд
Але зараз п‘ю тільки натуральну каву, не можу сказати що саме краще, не пам‘ятаю, здається смак м‘якіший, для мене як Класік - робуста, а голд - арабіка (тільки без кислинки). А от якобз - як 50/50 робуста і арабіка, може тупе порівняння, але якось так)
автор После шести ни-ни • 25 июня 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Мені голд
Ви варите самі каву чи маєте кавоварку?
Инста_Богиня• 25 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ви варите самі каву чи маєте кавоварку?
Нічого ще не маю, просто в чашці заварюю, треба купити кавоварку, хочу гейзерну, електричну бажано, але з нашою ситуацією в країні (світло) думаю можу на газу щоб варити…
І я скажу, що розчинну каву я пила набагато частіше, бо не було ефекту, а от цю - раз- два на день)))
автор После шести ни-ни • 25 июня 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Просто ви написали про натуральну каву. А мены здається, що така кава, про яку ви кажете, її треба варити на вогні. Я якось в дитинстві зробила таку каву із свіжомелених зерен (тато любив варити в турці) - просто додала кип´яток, то мені не сподобався смак.
Инста_Богиня• 25 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так, смак відрізняється)) але треба щоб постояла. Якщо чесно, функцію виконує. Я раніше раз 5 на день пила розчинну, і по можливості натур. в кафе, а це тільки вранці, ну і вдень може. При тому, що я сова і з безсонням зараз. Кавоварка - то одне з бажань, бо багато чого треба, ВПО, було таке, що й кастрюлі не було і подушки на чому спати)) так що зараз саме необхідне намагаюсь купувати.
Пенсіонер• 25 июня 2023
Юліус Мейнз.
На упаковці намальований хлопчик в шапці
Подвійна веселка• 25 июня 2023
Голд вкуснее.
Классик более ядрёный.

Но многое и от партии зависит, бывало голд пережаренный- пить сложно.
VitalinkaGL• 25 июня 2023
Голд
Пью только сублимированную давно
Классик желудок болит целый день,хотя кофе пью тллько с молоком
и при чем тут кофеварка,у меня есть,долче густо,прям достижение,цена 39 фунтов)
и капсулы Стар бакс и?такое не пью.вообще,мне крепкое,люблю только капучино из кофеварки