Борщик• 25 июня 2023
Школи, ліцеї Києва в яких вивчають право. Київ.
Чи є такі школи, ліцеї в Києві? Математичних повно, а от з вивченням права? Можливо хто підкаже.
Борщик
• 25 июня 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Гуманітарний, 100
Щось на сайті про право ні слова, бачу є математичні класи і гуманітарний один з профілем Англ мови
Борщик
• 25 июня 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Так право во всех школах с 9 класса
Мене цікавить з поглибленим вивченням, а в звичайних школах буде 1 урок на тиждень чи на два, толку ніякого особливо не буде
Борщик
• 25 июня 2023
Ответ дляНеГолосую
Алско 314 раніше вивчали
О, дякую, це вже щось схоже на те що шукаю. Зараз почитаю їх сайт.