L-i-s-a-92af• 25 июня 2023

Що відбулось з дитиною

Прочитала сьогодні в групі Ліни Костенко в інсті про підлітків з окупованого Бердянська.
Але відео не вантажиться.Що там відбулося?
Аноним Первый• 25 июня 2023
slpplp• 25 июня 2023
Мова про мужніх підлітків , що не боялися чинити опір окупантам . Пишуть, що Тигран постійно розказував історію України, за що окупанти спалили всі книжки що були в будинку . А після вбивства двох орків хлопців теж ліквідували . Не всі дорослі мають стільки мудрості та відваги …шкода дітей .
Seehund• 25 июня 2023
Ответ дляslpplp
Юношеский максимализм. Что смерть их принесла, чьё - то спасение? Нет. Одно только горе родителям.
Kids Store• 25 июня 2023
Ребята герои. Действительно больно смотреть это видео. Совсем еще дети-им бы жить и жить... Хочется чтобы вся рашка провалилась в ад со своими кремлевскими упырями
Олечечччка• 25 июня 2023
Говорят, что они пырнули ножом охранника банка, забрали у него автомат, но далеко им уйти не удалось. Убили еще одного вояку и их застрелили. Опять же, официального подтверждения нет, то что они убиты - это со слов русни. Но стрельба в городе действительно была.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляSeehund
Ці діти -- Тигран і Микита -- ліквідували двох мерзот, так званого ’поліцейського’ і колаборанта. Тим самим врятували життя тих, кого могли вбити ці мерзоти, і помстилися за тих, кого вони вже вбили чи катували. І ці діти пережили тортури, які вам не снилися і в страшному сні, і їх родичі теж, їх теж катували на протязі тривалого часу.
Вам не зрозуміти, напевно. Ці діти набагато порядніші і зріліші, ніж деякі так звані ’дорослі люди’, які все життя тратять на пошук смачнішого та вигіднішого корму і переймаються лише тим, щоб зберегти свою дорогоцінну шкурку.
sammy• 25 июня 2023
Ответ дляslpplp
Це не діти. Це Воїни. Захисники. Герої.
Боляче(
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
ну убил он этих двоих, ну и что, тут ими город кишит. Я со вчерашнего дня думаю про него, Зачем он это сделал? Среди дня, где на каждом шагу орк с автоматом. Это было просто самоубийство. А ему жить и жить.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
З таким підходом і оборонятися не треба, зразу здаватися, напевне... Дивно читати -- ’ну и что’. І як ’жить и жить’ в окупації, де людей фактично тримають в статусі рабів? Я чим більше читаю деяких людей, тим страшніше стає. І тепер дійсно розумію, чому були ті, хто в 41 зустрічав гітлерівців з квітами -- ’ну и что, нам же єщє жить і жить’, так виходить?
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
А что вам странно читать? Что мне жалко ребенка, который решил один повоевать в толпой вооруженных орков? Вы бы своего ребенка на такое благословили?
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Ви написали, цитую: ’ ну убил он двоих, ну и что’? Сама не зрозуміли, як це звучить?
автор L-i-s-a-92af • 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Ми маємо щохвилини пам´ятати,що наші люди в окупації чекають і вірять в Україну.
Дай Бог нам токої ж віри!
Царство небесне хлопцям,а батькам сил,щоб пережити цю втрату
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дай Бог нам токої ж віри!
Я сама живу в оккупации, жду, и не я одна, тут много таких. И хочется, чтоб все максимально сохранили жизни, а особенно такая патриотичная молодежь, как Тигран.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Мій прадід вбив німецького окупанта, сам потім загинув від отриманих ран. Був ненабагато старшим від покійного Тиграна, був ще юнаком. Добре, що йому і його побратимам не була близькою ваша логіка, бо інакше ворога ми не перемогли б.
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
Вот мне нравится, когда чужие подвиги себе приписывают. А вы какое отношение имеете к вашему прадеду? Вы бы своего ребенка благословили на такое? Выйти одному на толпу вооруженных.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Яке я маю відношення до свого предка? Дуже недолуга спроба, чесно кажучи. Свою дитину на смерть ніхто і ніколи не благословить, але сидіти склавши руки і бути ждуном, нічого не роблячи, можуть не всі. Люди з совістю -- не можуть.
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
А что вы предлагаете каждому украинцу, который остался на оккупированной территории? Идти на самоубийство? Вы где сейчас живете?
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Особисто вам я нічого не пропоную. Просто моторошно, що хтось дозволяє собі знецінювати подвиг таких, як Тигран, і писати ’ну и что’. Це цинізм найвищої проби.
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
Да разве я обесценила? Не перекручивайте мои слова.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
Їх якось можна перекрутити? Ви висловлюєтеся досить неоднозначно.
Олечечччка• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
И писать про то, что надо делать на оккупированной территории с Западной Украины конечно виднее. Вы то и вооруженного орка ни разу и не видели.
Бонні Паркер• 25 июня 2023
Ответ дляОлечечччка
В мене чоловік на війні з 2014, мав поранення, і не одне. Звичайно,я не маю права висловити свою точку зору, бо ж живу ’на Западной Украине’ і не в окупації, правда ж?
Олечечччка• 25 июня 2023
Одно дело выходить на проукраинские митинги, и выражать свое мнение, а другое дело лезть под автоматные очереди. Вы разницу чувствуете?
Seehund• 25 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
Наверное, у меня нет желания подвергать своих старых родителей и детей пыткам. У меня есть за кого отвечать. И я бы наверное не смогла хладнокровно кого-то ликвидировать, если он в данный момент не представляет для меня опасности.