Я нє Матрьошка!• 25 июня 2023
У кого був прокол брови або пірсинг на обличчі. Є шрам?
Донька-підліток хоче пірсинг брови. В цілому я не проти, але розумію, що пройде рік-два і він їй набридне. Але, як я розумію, залишиться слід\шрам? Підкажіть які будуть наслідки з власного досвіду? Тільки дуже велике прохання голосовуати саме з власного досвіду. Дякую!
Результат:
вже голосів:
8 (40%)
Був пірсинг брови, є шрам
6 (30%)
Результати
4 (20%)
Інший п-нг на обличчі, є шрам
2 (10%)
Інш. п-нг на обличчі,нема шрам
0 (0%)
Був пірсинг брови, нема шрама
Стрекоза любви• 25 июня 2023
Був пірсинг. Я проколола. Мама в перший же день заставила зняти. Шрам залишився. Але якщо прокол заживе, то наче просто дирочка буде, як на вухах? Можливо, дівчата які довго носили щось розкажуть детальніше.
Цікавий писочок• 25 июня 2023
Ось київська маловідома блогер, живе в моєму районі, іноді бачу її в магазині. На щоці був пірсинг кілька років тому. Зараз досі помітна ямочка.
Чарівна патика• 27 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
У меня на лице и ушах все зажило без следа.
У мужа после двух лет носки серёжек в ушах - за год дырочки не заросли, подарила ему небольшие серьги - так уже лет 5 их носит
Чарівна патика• 27 июня 2023
Ответ дляБутерброд и я
В мене пірсинг Монро
Звичайно буде видно дирку де пробито було
Далеко не всегда