Бжоли-бандерівці• 26 июня 2023
Ширина підвіконня на балкон
Дівчатка, ви все знаєте. Допоможіть, будь ласка, визначитися з шириною підвіконня на балкон. 25см - це нормально, чи не потрібно такий широкий?
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Я не впевнена, що буду ставити квіти))) Для квітів, мабуть, зроблю стелажі
Летала_НаМетле• 26 июня 2023
Та ви по своїх потребах дивіться. Я буда здивована якось широкими підвіконнями на львівських балконах, а потім мені подруга сказала, що то мастхев гадзинь - взимку всі холодці, пляцки та киселі там стоять холонуть))
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Не планую для цього використовувати. Не хочу вкрасти місце з одного боку, а з іншого - не знаю, як зручно. У мене приватний будинок, балконів ніколи не було
Бокс-орун• 26 июня 2023
Я на лоджии ставила подоконники шириной 20 см, а на узком балконе полтора метра вообще не ставила подоконники, очень даже удобно без подоконника
Вкуси мене• 26 июня 2023
Летала_НаМетле• 26 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
У мене в домі два балкони і велика тераса на першому. Але зовсім нема поруч землі (ну, майже нема). Тому один балкон запланований під сушіння білизни, бо прання в мене щодня й багато, так його і облаштовую, аби продувався зі всіх сторін й щоб там зручно було це робити. Другий балкон та тераса - для відпочинку. Знову-таки, чітко розумію який саме вид відпочинку у нас там буде, тому планую відповідно облаштувати простір. Все має бути під щось. Просто зробити підвіконня аби ви нахиляючись щоразу хребтом об нього билися. Якщо палите, то можна, так. Але малий столик поруч розміром «з долоню» буде зручнішим, як на мене. На ньому стоятиме чиста попільничка, лежатиме запальничка. Ну, таке.
Куда ж без меня• 26 июня 2023
У мене широке підвіконня, можливо навіть 25 см, але у мене під ним йде вагонка з утепленням, тому підвіконня мало виступає за нижню стінку. Мені зручно, бо часто там ставлю для остужування каструлю, ставлю там кросівки, що висохли
Донька подруги• 26 июня 2023
Я взагалі відмовилась від підвіконня. Квітів не тримаю, ніхто не палить. Тільки пил знадвору витирати лишній раз. І ще я люблю стояти і дивитися на захід сонця, підвіконня заважатиме.
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляДжем Шакіри
мне кажется широковат
А яку ширину обрати? 20 чи 15?
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
У меня широкий подоконник прлучился там, где окно в комнату. Там где Вы сфоткали - узкий
Дякую. Підкажіть, будь ласка, яка це ширина?
Джем Шакіри• 26 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
А яку ширину обрати? 20 чи 15?
)) яж не знаю, чтоб слегка выступал под облицовкой или что у вас там на стене.
Борщичок• 26 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
якщо балкон вузький, то підвіконник - в один рівень зі стіною, щоб не заважав. Можна взагалі красиву керамічну плитку наліпити
Вкуси мене• 26 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не пам´ятаю.. і заміряти, нажаль, не можу. Бо квартира і я в різних частинах України
Але на око.. там десь 10см буде
Русланка з гілки• 26 июня 2023
Чисто з точки зору ергономіки, нормально якщо виступає 15 см від стіни. Можна більше, але якщо менше, то простір пропадає, бо ж треба десь ноги ставити.
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ви маєте на увазі, краще щоб виступало не менше 15?
Ростки жимолости• 26 июня 2023
У меня широкий, но только потому, что это вынос остекления, иначе делала бы узкий, он обьективно не очень нужен. У внутренних окон поуже, где то на ширину кирпича.
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Дякую. Це 25см?
Бжоли-бандерівці
• 26 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Также затишье вікно, просто супер
Ростки жимолости• 26 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Также затишье вікно, просто супер
Спасибо)) Подоконник да, 25 см.
olkabarabolka20• 26 июня 2023
На балконі дуже широке підвіконня встановити - це ціла історія.
Бо немає на що його ставити.
Потрібно кути (кронштейни) прикручувати, щоб на них встановити.
Та, якщо плануєте важке щось на нього ставити - може не витримати вагу.
Навіщо вам такий широкий?
Щоб киця сиділа? Тоді кронштейни норм.
А так-то на балконах зазвичай підвіконня 100-150мм роблять.
Бо немає на що його ставити.
Навіщо вам такий широкий?
Щоб киця сиділа? Тоді кронштейни норм.
Русланка з гілки• 27 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ага. Інакше щоб впертися животом в підвіконник треба вивертати ноги. Подивіться на кухні: цоколь заглиблено на 5-12 см.