Мядуза аля моргонер• Изменено 19 июня в 12:44
Диван порадьте!
Порадьте чи добре на ньому спати, чи зручно ? Який кращетобрати оббивку шкірозамінник чи тканину?
Зробіть вибір:
вже голосів:
36
Шкірозаміник (шкіра)
Тканина
Зручно спати
Не зручно
1
Мой_ужин• 19 июня в 12:44
на фото отвратительный диван и конструкция эта не надежная, если вам для спанья посмотрите механизм аккордеон
автор
Мядуза аля моргонер
• 19 июня в 12:46
Ответ дляМусик Пусик
Не млжна 2 обрати.
Шкіру навіть безкоштовно більш не хочу
Шкіру навіть безкоштовно більш не хочу
Да я вже звернула на це увагу, що один варіант обрати можна
автор
Мядуза аля моргонер
• 19 июня в 12:48
Ответ дляГарнюнька
На диване всегда неудобно спать. Кожзам через время начнет портиться
Зрозуміло на дивані, а тут механізм інший
Гарнюнька• 19 июня в 12:49
Ответ дляМядуза аля моргонер
Зрозуміло на дивані, а тут механізм інший
С любым механизмом.
Черговий по кухні• 19 июня в 12:50
Ответ дляМядуза аля моргонер
Зрозуміло на дивані, а тут механізм інший
только не кожзам, вы же и сидеть на нем будете - запреете.
автор
Мядуза аля моргонер
• 19 июня в 12:52
Ответ дляЧерговий по кухні
только не кожзам, вы же и сидеть на нем будете - запреете.
Зрозуміло, більше цікавить зручність спального місця
Ромашкинная• 19 июня в 12:58
Конкретно на этом спать удобно. Но если предполагается ежедневное раскладывание-складывание, я бы такой механизм не брала. Ломается. Этот если надо время от времени гостей положить спать
1
Муркошечка• 19 июня в 13:00
Ответ дляМядуза аля моргонер
Зрозуміло на дивані, а тут механізм інший
тут вже видно, що він не рівний в розкладеному вигляді. кожзам почне тріскатися.
автор
Мядуза аля моргонер
• 19 июня в 13:00
Ответ дляРомашкинная
Конкретно на этом спать удобно. Но если предполагается ежедневное раскладывание-складывание, я бы такой механизм не брала. Ломается. Этот если надо время от времени гостей положить спать
Більше думаю для підстраховки купити діван до мами, щоб нам було де спатитв зимку при потребі, якщо світла не буде (у неї газ) бо живемо в квартирі все на світлі!!!
Путающаяся• 19 июня в 13:02
экокожа живет 3-5 лет, потом любую вещь из нее только выкидывать. крайне не советую использовать ее
Ответ дляМядуза аля моргонер
Більше думаю для підстраховки купити діван до мами, щоб нам було де спатитв зимку при потребі, якщо світла не буде (у неї газ) бо живемо в квартирі все на світлі!!!
Як тимчасовий варіант для підстраховки то ок, але от прдивіться на висувні ортопедичні, ті, що переважно йдуть з окремими подушками, на нього і топер можна накинути при потребі.
СільськаЛеді• 19 июня в 13:05
Подивіться на модель дивану Акордеон
Ми купили два дивана фабрики Константа - спимо вже 3 роки. Дуже задоволені.
Ми купили два дивана фабрики Константа - спимо вже 3 роки. Дуже задоволені.
Цигарний шланг• 19 июня в 13:17
Ответ дляСільськаЛеді
Ось такий в нас
І як з тим переломом спати?
Дитині шукаю....
Дитині шукаю....
1
СільськаЛеді• 19 июня в 14:03
Ответ дляЦигарний шланг
І як з тим переломом спати?
Дитині шукаю....
Дитині шукаю....
там немає ніякого перелому. спальне місце рівне - як ортопедичний матрац
на сайті Константа є фото конструкції - там і пружини, і ущільнювач, і ламелі
на сайті Константа є фото конструкції - там і пружини, і ущільнювач, і ламелі
Вельшановна• 19 июня в 14:29
Ответ дляЦигарний шланг
І як з тим переломом спати?
Дитині шукаю....
Дитині шукаю....
Подивіться укрізрамеблі сафір. Я щараз сплю на такому. Дуже зручно. Місця вистачає навіт не розкладуючи.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу