Каркуша Клара• 26 июня 2023

Опасность на ЗАЕС

Скажите, вы как думаете , все таки это случится? Наши могут что то предпринять ?
svetlapanna• 26 июня 2023
Ответ дляАленаЛ13
Так а що мені киянці наприклад треба робити? Поїхати до Енергоадару і забрати всіх до себе в квартиру? Чи що?
Мені наприклад не насрати, скрізь люди, але й за мою дитину теж ніхто не переживатиме, окрім мене.
Я пропоную Вам щось? Чи звинувачую в чомусь?
aleksey.bo• 26 июня 2023
Ответ дляStrelka_007

В мене єдине припущення - кацапи отруюють повітря навколо себе, інакше я не знаю як пояснити ваш потік думок.
Вам не подобаються мої думки? Ну вибачте. Я виїхала з міста в серпні того року, там залишилось моє життя, мама, чоловік. Я ризикую ніколи їх не побачити, якщо їх не випустять, як не давали рятувати лівий берег після підриву.
svetlapanna• 26 июня 2023
Ответ дляLiliia2007
Бляха, ви на приколі? Писатиму без аноніму.
Колись на самому початку, коли рівняли мій Чернігів, коли нікому не було діла/можливості/розуміння ситуації/ресурсів... мій Чернігів стояв руками тероборони здебільшого. І так, стояв для того, щоб не пустити до Києва. Тоді часом в підвалах теж з´являлось питання про ’забули, здали, кинули, забили’. Але просто уявіть на секунду, аби тоді ми стали маленькими ображеними людами, від яких нічого не залежить... України вже б не було, не тільки Києва. Тож не варто зараз перекладати своє пекло на таких же людей, яким просто пощастило трошки більше. Бо винні лише ті, хто нападає.
Так тема і так без аноніму))))
Манула• 26 июня 2023
Ответ дляLyucia2
Чи не забагато на сьогодні цієї теми? Виглядає, як чергова спроба посіяти паніку.
Так всі офіційні та не дуже особи без кінця про це заявляють де тільки можна, а паніку сіють порадниці? ))
Уаджит• 26 июня 2023
Что будет, то будет, мы ведь не можем ничего изменить, а только лишь общаемся, почти каждый день на такие темы и всё.
Что толку Вам автор, от накручивания всем негативных эмоций, Вы от этого будто ловите какой то кайф или как?
Natal_ka91• 26 июня 2023
Думаю, раз про це так трублять, швидше за все так. І мабуть, коли наші визволятимуть місто. А що зараз вже зробиш, якщо весь світ просто стурбований? Треба було думати до початку вторгнення, і не нам, а верхівці влади.
Люсильда.ua• 26 июня 2023
Ответ дляLyucia2
Фабрика Троллей пригожина возобновила работу после ’молчаливых’ выходных. Рашаботы заинтересованы посеять панику среди населения Украины. Чтобы снова пошел поток беженцев в Европу. Европа в свою очередь не выдержала бы и снова поднялась бы тема ’дагавариваца’.
Девочки, не ведитесь.
svetlapanna• 26 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Якби не розмінували Чонгар, то менш горя би було..
Liliia2007• 26 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Так тема і так без аноніму))))
Смішно...
Sara-a• 26 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Удалено администрацией...
Nat-li• 26 июня 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Девочки, не ведитесь.
Тоже заметили, что в день ’великого переворота’ полнейшая тишина на эту тему?
Snow bunny• 26 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Тільки вчора з одним киянином лаялася. як скажена, ледь бана не отрмала... Те ж саме казала, що вам киянам. нас..ти на Енегродар, а він мені у відповідь- ми Чорнобиль пережили, що там того Енергодару.
Ось з цього починажться- він дивиться зві своєї колокольні...
Що ви пропонуєте зробити киянам, щоб запевнити вас, що їм не насрати?
aleksey.bo• 26 июня 2023
Ответ дляLiliia2007
Я не применьшую ваш героїзм. В жодному разі. І ваше місто стримувало навалу як могло. Держава мала подбати про ці об´єкти, натомість гостинно запросила цих виблядків у Херсон і на ЗАЕС, а тепер ручки заламує і соплі наматує на кулак.
Liliia2007• 26 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Якби в роті гриби росли
Якби русні ніколи в житті не існувало
Люсильда.ua• 26 июня 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Strelka_007• 26 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Які ваші пропозиції? В чому конкретно ви себе відчуваєте зневіреною або зрадженою Україною і українцями? Бо у ваших висловах образа якась всіх решту, але всі ми не в шоколаді, м´яко кажучи.
Sara-a• 26 июня 2023
Ответ дляМанула
А про гэс так было ?
Смотрите , про эвакуацию Киева нагнетали , про деревянные туалеты , наступ с белораши и тд , при том это всё власть делала , как и сейчас .
Про гэс прошлой осенью только говорили , что могут ее уничтожить рашисты и всё , молчок .
Пора бы уже выводы сделать .
aleksey.bo• 26 июня 2023
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
Не ваше діло, чого вона не поїхала.
МаргаритаЛьвовна• 26 июня 2023
Ответ дляLiliia2007
а под анонимом вы бы и не смогли))

вообще, зачем тогда было выезжать из оккупации, если жить с обидой на всех жителей неоккупированной территории (и вменять лично им в вину какие-либо гипотетические просчеты властей) - мне непонятно.
Lyucia2• 26 июня 2023
Ответ дляМанула
Офіційні особи не ховаються під анонімами і не запитують, а попереджають, що є такий ризик, щоб люди були готові. А автори таких тем зникають одразу після відміни анонімів. Різниця тільки в цьому.
Sara-a• 26 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Не ваше діло, чого вона не поїхала.
Удалено администрацией...
Пані в лопухах• 26 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
крайніх знайдено?
svetlapanna• 26 июня 2023
Ответ дляLiliia2007
Якби в роті гриби росли
Якби русні ніколи в житті не існувало
А ще якби Юлька Ту не продавала.
Кучма би ракети не віддавав..
Русня існує давно, на жаль.
Тільки вірити в те, що вони хороші не можна
Люсильда.ua• 26 июня 2023
Ответ дляSara-a
А про гэс так было ?
Пора бы уже выводы сделать .
Да-да. Были тут темы осенью прошлого года. Нас ждёт самая холодная зима в истории человечества... Мы все замерзнем... Доллар по 60 грн.... Скупайте продукты и воду.... Ройте туалеты во дворах многоэтажек....
aleksey.bo• 26 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Хочу тільки, щоб дали змогу виїхати звідти всім, хто хоче, не стріляючи в спину. Просто щоб випустили. Більше нічого.
tarveldy• 26 июня 2023
Ответ дляRrroxy
Радиалочка
Манула• 26 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Тримайтеся, дай Боже наші бойові котики на чолі з отаманом Залужним переможуть цих вилупків пекла ...
Люсильда.ua• 26 июня 2023
Ответ дляМанула
Пожалуйста, скиньте пару ссылок на сегодняшние новости (официальные) по угрозе на ЗАЭС. Я возможно что-то пропустила.
Sara-a• 26 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
А на окулированных территориях кто им в спину стреляет ?
Не рашисты ли ?
Но виноваты киевляне , браво .
Lidia-e738• 26 июня 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Знакомые тогда биотуалет купили на 200 раз . Живёт на 5 этаже . Сейчас продает