Всех в сад• 26 июня 2023
Звук в банке или под крышкой после консервации
Девочки днем консервировала компот с красной смородиной .перевернула банки .остывают в одеяле .сейчас захожу и слышу свист .Посмотрела вроде ничего не течет .что это может быть ?
ПриснитсяЖЕ• 26 июня 2023
Всмоктується повітря і трохи зовні зайшло. У кришок із різьбою так буває.
Але я не перевертаю спеціально, щоб в процесі охолодження ще підкручувати, щоб на 200 %
Всех в сад
• 26 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А кришки закручуються чи ключем закриваються?
Ключем закрывала
ПриснитсяЖЕ• 26 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Ключем закрывала
Тоді не знаю щодо звуку, я лише з різьбою закриваю.
Тільки що 20 баночок варення з порічки закінчила. :)
Подивитеся завтра, чи не протікає, якщо протікає, ще раз прокип´ятите і закриєте
Бабка_в_кедах• 26 июня 2023
Свист то не добре.Десь може тріщіна в горловині банки.
Хлопать можуть як вистигнуть.
Наверняка• 26 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
По чем сейчас поричка?
Наверняка• 27 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У мене своя з городу :)
Поделитесь рецептом варенья 🤗
ПриснитсяЖЕ• 27 июня 2023
Ответ дляНаверняка
Поделитесь рецептом варенья 🤗
У мене найпростіше, порічки почавити блендером, але я на дачі не мала, то товкла товкачкою для картоплі, цукру 1:1, закип´ятити 5 хв і по стерильним банкам.
В порічці свого пектину достатньо, тому воно як постоїть пару днів, вже добре гусне.
Наверняка• 27 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Спасибо. Как раз так и закрыла сегодня. Первый раз из порички что-то делаю