когдадеЦкие• 27 июня 2023
Який звʼязок Єрмак має з рашкою?
Чому його називають проросійським
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Якщо у вас є докази про такий зв’язок, то давно пора їх оприлюднити. Інакше це чергове іпсо вигідне кацапстану *нас давно продали * тощо
HelloKitty18• 27 июня 2023
А хто їх не мав до війни?
Багато хто туди на заробітки їздив вже після,2014, бізнес мав.
Кава з перцем• 27 июня 2023
Тому що це дані англійської, американської, та навіть української розвідок. Та діїї самого Єрмака про це свідчать- лобіювання Рашкі
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Ответ дляКава з перцем
а Макфолу американська розвідка про це забула повідомити?
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Ответ дляКава з перцем
І де можна прочитати про такі дані британської розвідки і американської?
Кава з перцем• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Беня,ты?
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Ответ дляКава з перцем
Беня,ты?
Беня, так відповідь буде? Це ж в інтересах України оприлюднити і поширити такі докази, правда ж? Чому приховуєш і ржеш? ))
Кава з перцем• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Беня, всі відповіді у Безуглої
У Шапіто твого. Ніхто не приховує, у Червінського спитай