Вітаю,
Дівчата з Вінниці, будь ласка, підкажіть. Чи знаєте ви щось про ЖК "Prestige Hall" (пр. Юності, 16). Ніби будинки введені в експлуатацію та підключені до міських комунікацій. Може хтось щось чув про "підводні камені"? У відділу продажів немає сенсу питати, там все завжди чудово. Також, може хтось підкаже у бік якого вінницького забудовника (економ або комфорт) взагалі дивитись? Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію. Гарного дня.
Ответ дляСтрекоза любви
Ви не вінничанка? Будете переїжджати у Вінницю?
Так, планую.
Стрекоза любви• 27 июня 2023
Ответ дляOlenka-a31d
Так, планую.
Я сама з іншого міста. Зараз проживаю у Вінниці. Можу сказати лиш які райони мені подобаються- це Поділля, Словʼянка, Вишенька. Доволі непогана інфраструктура і парки-сквери. Живу поруч з новобудовою ЖК «Авалон» будинок вже давно введено в експлуатацію. На балконах зʼявляються час від часу оголошення про продаж квартир.
Ваш варіант поруч з торгівельним центром. Але наче не спостерігаю поруч парк.
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую.
Ответ дляNesmeyanaYa
Поділля, Вінницябуд.
Ви обрали частину міста, де хотіли б жити?
Вишенька, Урожай, Слов´янка, можна Ближнє Замостя. Я ж, як і всі хочу, щоб розвинена інфраструктура (більш/менш) і щоб не дуже дорого)) Дітей немає - тому школи і садочки не принципово.
Ответ дляPole
Я б дивилася Вінницябуд.
Але, в них як правило дорожче, і дуууже довго вводять в експлуатацію.
Зрозуміла, дякую.
Ответ дляСтрекоза любви
Поруч лісопарк.
Власник квартири в Престиж Хол. (2га секція). Весь ЖК неоднозначний - перша секція чудова, друга секція трохи гірша (затримали здачу, були організаційні проблеми). Також ще будується третя секція - планувалась багатоетажна парковка, але забудовник всіх обманув і почав будувати квартири.
Рекомендую брати квартиру в першій секції.
Ответ дляAngeloid
Дуже дякую.
Ответ дляAngeloid
Ще трохи Вас помучаю) Чи можете, коли буде хвилинка відповісти.
- На міські комунікації прямий договір із компаніями-підряника чи з ЖКГ?
- Чи є ОССББ?
- Як із вивозом сміття?
- Яка шумоізоляція в квартирах?
-Чи Ви вже зимували там?
Завчасно дякую за відповідь.
- Чи є ОССББ?
- Як із вивозом сміття?
- Яка шумоізоляція в квартирах?
-Чи Ви вже зимували там?
Завчасно дякую за відповідь.