Забризкана водою• 17 мая 2024
Тернопіль. Як живеться тим хто туди переїхав?
Цікавить можливість працевлаштування, зарплати, розвиток дітей.
Буду вдячна за чесні відповіді
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Банк 11000-19000.
Беруть тільки своїх!
Своїх це родичів чи тернополян?
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Своїх це родичів чи тернополян?
Тернопіль,Рівне ,Львів і тд. Треба розмовляти з їх акцентом або сурджик. Це факт.
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
З акцентом я не заговорю, хоч моя рідна українська.
Чоловік отримав у спадок там квартиру, думаємо над переїздом, від столиці стомились та і зірок з неба тут не хапаємо
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Тихо головне.
Важко буде.
Ласкове телятко• 17 мая 2024
Тернопільщина мені особисто як країна в країні. Там свої особливі поняття і порядки
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
Шось по відгукам Тернопіль зовсім не файне місто 😂
Сам Тернопіль гарне місто. Навіть якщо там буде своє житло - чужаком і ру.... будуть кликати,навіть зі знанням української.
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Це шо виходить, місто файне, а люди в ньому нє?
Ласкове телятко• 17 мая 2024
Може краще Вінниця, авторе? Тернопільщина дуже специфічна місцевість. Вони не те що чужих, вони один одного там не дуже люблять
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Удалено администрацией...
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
Краще не треба
Як і в ІФ
А що там не так?
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Удалено администрацией...
Та за шо?
В рот не ложи• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Їдьте. Я приїхала із Харкова во Львів і прекрасно тут живу. Навчилася і розмовляти. А то і рахувати не могла українською. Відразу рік пропрацювала в супермаркете. Зараз вдома сиджу.
Кучерявочка• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
А з полтавським суржиком?
чи з колоритним одеським говором? Бессовісні які, ба! От значить не файне місто 100%
Нервогенератор• 17 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
А Винница лучше?
Кучерявочка• 17 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
А Винница лучше?
Я не знаю, про Вінницю не співали
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Вінниця так там кращі люди і Львів краще.
Там не має такого як у Тернопільщині.
Тернопіль на день добре. Жити нерви залізні треба.
Там не має такого як у Тернопільщині.
Редисочка• 17 мая 2024
Ой ні, при тому , що я з заходу - Тернопіль для мене занадто специфічний , жити там не змогла б, хоча є багато родичів там
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Там не має такого як у Тернопільщині.
Можна детальніше? Які є підводні камені?
Забризкана водою
• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Удалено администрацией...
От чого в Київ їдуть шо з Тернополя що з Мумбаю і всі свої, главне ’зачепитись’😂? А тут таке..
Зараз все скажу• 17 мая 2024
З роботою не дуже, ну щось знайдете, але зп не київські). Люди різні, як і всюди, старше покоління більш консервативніше, сама його не дуже люблю, молодші нормальні. На всяких дурнів увагу не звертати і все. А так хоч +- спокійно, діти ходять в школу, позашкільних закладів багато, спорт, кілька басейнів, гуртки різні, аквапарк. Місто компакте, за 30 хв з одного кінця в інший можна доїхати, громадський транспорт непоганий. Парки, дитячі майданчики є.
В гости звали?• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А чому ви задались цим запитанням? Переїхали б собі, та й усе..Але ні, самі ж знаєте чи відчуваєте, що не так все просто