Як думаєте, завтра на дорогах між містами посилять перевірки? Чи буде, як і зараз?
Ответ дляTatius_ka
так ВЖЕ асоціація перевізників сказали що з ПН жоден з їх водіїв не перетне кордон, бо....
додамо до цього ще анонсоване підвищення цін на електрику (..що там - у війну ніззя, у віськовий час - дай боже?) і я наприклад вже очікую офігєніє від цін на ВСЕ ....
Ви праві,нажаль все так і буде
natali435321• 17 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
В Черновцах такой же отлов как в Одессе ?
Так, мій знайомий поїхав просто у відрядження по роботі, на руках були бумаги, що він офіційно обмежено придатний...вже служить(
Ответ дляnatali435321
Чому тільки в Одессі, Чернівці також(((
Ну, наши ещё и самые богатые. Топчик.
Этот перечень был составлен на основании информации от следственных органов.
Так, согласно рейтингу, обогащение руководителей ТЦК ранжируется следующим образом:
1.Военный комиссар Одесской области Евгений Борисов – 188 000 000 грн;
2. Руководитель Малиновского районного ТЦК и СП Вячеслав Кушнеров – 47 000 000 грн;
3.Заместитель председателя военкомата Одесской области Денис Галушко – 14 000 000 грн;
Ответ дляЗлючкакусючка
Вот я об этом и пишу , люди бросают фуры и бегут в сторону ЕС .
Многие еще не поняли какой дефицит всего ожидает .
Никто не хочет умирать , поэтому максимально будут сидеть дома .
Кто будет возить продукты и лекарства, клоуны забронированные ?
Пенсіонери, 18-25, жінки?
Ответ дляTatius_ka
Ну, методы НКВД из 1937 уже есть, можно ввести и карточную систему на 100 грамм хлеба с опилками в день.
Вкусныйпончик• 17 мая 2024
Ответ дляprospero
Сейчас ничего не поменяется, это закон не про хватание людей, это никому не нужно, все теперь можно делать заочно, а экономические результаты будут после 18 июля
Не будет, у людей нет денег на штрафы, а у кого и есть не будут платить ибо ’какого х#я’. Плюс ко всему перестанут донатить, ибо см предыдущее предложение ). Короче, есть надежда на малограмотных, которых запугают штрафами и потерей имущества, но даже они из тиктоков набираются юридических лайФаков и будут сопротивляться по максимуму.
natali435321• 17 мая 2024
Ответ дляAnet337
Знаете что самое печально, они и так уже как могли разкололи народ, но теперь и до военных добрались, раньше человека в форме хотелось обнять и поддержать, а теперь люди стороной их обходят и боятся... а что будет дальше страшно представить
Мені розповідали історію. Приїхав наш військовий у село до родичів, у формі. А село наче вимерло - нікого))) достукався до своїх родичів, а вони йому кажуть, ти що дурний у формі по селі ходити, ти ще б папочку у руки взяв)))
Ответ дляnatali435321
Представляете до чего эти тва... ри довели! Это кошмар....
Вкусныйпончик• 17 мая 2024
Ответ дляnatali435321
В нас у селыэі недавно зовали військового, то знаєте дружина була проти оцих почєстєй на площі і шоб не було ні сільради ні тцк. Ховали в колі родичів. Вони повістки приносили тепер на похорони припруться і будуть розказувать як їм жаль.
Ответ дляЗлючкакусючка
Там строго, мужики даже в переделах квартиры ходят пригнувшись, на полусогнутых. Воду в туалете смывают только после захода солнца. Массово бросают курить, дым может выдать, а это опасно. Так что Минздрав не зря предупреждает.
Ответ дляВкусныйпончик
В Запорожье на кладбище в поминальные ходили, среди могил раздавали, а чего стесняться.
Ответ дляЗлючкакусючка
Хуже не будет …. Мы уже слышали это , еще хоть поржем (с)
Будет хуже , в понедельник увидите и услышите .
А я не сказала, что хуже не будет, будет, но не так как, как вы думаете, давление усилится штрафами и отжимом имущества, а не путем усиления отлова. Читайте закон: новый порядок вручения повесток, заочные постановления, всё ясно и очень, очень умно.
Ответ дляВкусныйпончик
Поживем-увидим, если свет-интернет, конечно, будет)
_ЯгодаМалина_• 17 мая 2024
Ответ дляMozarella
Блокпосты будут, проверять будут активнее, но пока мужчины могут съехать что еще не успел дойти в тцк.
Так они подвезут,раз не успел....
ВишніВишні• 17 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
я Вас прошу.... навіть тут відсотків 45 дописувачів бояться (?) написати в темі без анонімів..
Хоча тенденція ВЖЕ радує - можу помилятися, але ще кілька тижнів тому цей % (’інакомислячих’ ;))) ) був напорядок нижчим
у моєму реальному оточенні поки непорушна стіна пасивності ’а що робити? таке життя, якось буде’
пробивається дуже повільно
моя особиста хронологія:
у 2014 за мою противоєнну/протимайданну позицію мало свої домашні не з´їли, у той же час допомогло відвадити чоловіка від думок про ато, тому не ображаюся; знайомі - дули пики
у 2022 деякі знайомі заблочили, деякі кілька місяців не спілкувалися, поступово відпустило, бо побачили наслідки, теж не ображаюся, бо двоє чоловіків-знайомих таки змінили свою думку і поки зберігають свої життя,
на зараз - мій чоловік просить мене нікому нічого не казати від гріха по далі на цю тему; мама вчора дзвонила і просила купити новий тел, нову сімку, створити новий ак у гуглі, а старе все знищити
моє коло спілкування - люди з вищою освітою, люди зі сфери розумової зайнятості
вже хочеться заплакати від цієї безпорадності, з нас знущаються, вбивають, а краще заховатися, промовчати - якийсь абсурд
пробивається дуже повільно
моя особиста хронологія: