Бабуся Бетман• 27 июня 2023
Чи можна самому купити квиток на чартерний рейс?
Або через тур агенство лише авіа квитки та трансфер придбати можна? Продивляюсь варіанти, турагент пропонує якісь захмарні варіанти по житлу і відповідає раз в 2 дні(( На букінгу є дешевше майже вдвічі варіанти.
І чи є окремо зараз сервіс по трансферу а аеропорти Польші з України (їду з 2-ма дітьми малими), хотілося б без пересадок до аеропорта добратись. Підкажіть, будь ласка
Пусин Кукин• 27 июня 2023
Чартер на то й чартер, що виконується на замовлення турфірм. Для самостійних покупок є регулярні рейси
Муркамурковна• 27 июня 2023
і інші сайти))
на сайтах турагенств. ящо ви зарееструєтесь як представник їх послуг будуть білети на чартерні рейси також
Муркамурковна• 27 июня 2023
змініть турагенство
я тут завжди казала ТурбоТур ..дівчинка навіть вночі відповідає
ну і шукайте інших
особисто моїх 2 не актуальні..одну не продам))
ну і шукайте інших
Ответ дляМуркамурковна
змініть турагенство
ну і шукайте інших
Квитки на чартери можливо окремо придбати, це вже давно не проблема.
Що стосується вартості готелів на букінгу, то часто ціна без налога приваблива, а як добавляють усі надбавки, то вже не дуже.
І стосовно трансферу до польских аеропортів з України, звичайно є такі. Але проходити польський кордон автотранспортом не сама гарна ідея, коли їдете до аеропорту. Хіба що з дуже великим запасом розраховувати час.
ШанельКуКу• 27 июня 2023
Іноді бува дешевше взяти тур в якусь задрипану ’тройку’ з низькою ціною і поїхати жити там де хочеш ніж купити самому квитки на літак
Хочу в БАНю• 27 июня 2023
Ответ дляШанельКуКу
До речі, а не будуть розшукувати, якщо не заселишся?
ШанельКуКу• 27 июня 2023
Можна заселитися, і навіть прийти на слідуючий день на зустріч з гідом (або просто взяти ключі від номера та таки прийти на зустріч і потім йти куди треба, ніхто шукати чого ви не ночуєте не буде. Ну і перед зворотнім вильотом також бажано зайти в той отель почитати коли літак, бо можуть перенести і не встигнете
Хочу в БАНю• 27 июня 2023
Ответ дляШанельКуКу
Дякую, мене це і цікавило)
Бабуся Бетман
• 28 июня 2023
Ответ дляtourdream
Дякую