Ну ниче се• 27 июня 2023

А помните вирус Петя?

27 июня 2017
Шесть лет прошло
СкокоМнеДадите• 27 июня 2023
Да, было дело.

Не прохожу мимо• 27 июня 2023
Нет
Швабристка• 27 июня 2023
Помню, а в чем собственно вопрос?
Дама с собачкой• 27 июня 2023
Так он вроде с 14 гг начался ..
ОдинРазНадетое• 27 июня 2023
ну это была бебучая русня
Омлетик• 27 июня 2023
Што
Незламна• 27 июня 2023
Да, по нашей конторе он здорово проехался. Получила девственно чистый комп, 11 лет наработок коту под хвост ушли

автор Ну ниче се • 27 июня 2023
Ответ дляДама с собачкой
Так он вроде с 14 гг начался ..
Первые разновидности вируса были обнаружены в марте 2016 года
Вишня на торті• 27 июня 2023
Добре пам´ятаю. Ми були в Карпатах родиною,у чоловіка офіційна довгоочікувана відпустка,але з ноутом і на телефоні .такий собі відпочинок, по півдня працювати. І тут цей вірус,накрилося все. То працювати не вийшло кілька днів,відпочили нормально
Голова колгоспу• 27 июня 2023
Тепер гірший вірус -Зелений Єрмак.
ИМХОля• 27 июня 2023
А чому ви згадали цікаво?
миссАрфография• 27 июня 2023
Ответ дляНезламна
Аналогично. Вся бухгалтерия пошла по 3.14... И всё потому, что дурында главбух открыла письмо с непонятным содержимым.
автор Ну ниче се • 27 июня 2023
Ответ дляИМХОля
А чому ви згадали цікаво?
у друга др, а он сисадмин, самый яркий др был в 2017, еще и предпраздничный
Незламна• 27 июня 2023
Ответ дляИМХОля
А чому ви згадали цікаво?
Бо сьогодні річниця. Його запустили 27 червня 2017 року
ИМХОля• 27 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Я запитала, тому що в нас з минулого понеділка цей курвотреш. До сьогодні не можуть налаштувати нічого.
Timber30• 27 июня 2023
Пам´ятаю(( Вся звітна база полетіла. Сісадмін майже тиждень приводив комп до ладу(
АфродитаПетровна• 28 июня 2023
Ответ дляВишня на торті
а ми були на Говерлі в той момент, чоловікові обривали телефон, а зв´язку не було, тільки на вершині з´явився. всю ніч потім працював, щоб відновити роботу комп´ютерів усього заводу.