Я не в теме• 28 июня 2023
На мою думку це представлення нашої аутентичності викручине ( яскраві кольори чого в нашому аутентичному одязі не було ) От коли народники виступають на сцені і все яскраве, то шароварщина, можливо помиляюсь
english book• 28 июня 2023
Це примітивне зображення української культури.
В одязі, піснях, дизайні та іншому.
Oksana0612• 28 июня 2023
Ответ дляЯ не в теме
Якщо ви про вишитий одяг, то старі буковинські сорочки дуже яскраво вишиті.
Roni-Verona• 28 июня 2023
Ответ дляOksana0612
Так яскраво але ви звертали увагу які там цікаві візерунки, ціле мистецтво! А не оці три квітки віночок з стрічкою і червона спідничка
Чашечка кофе• 28 июня 2023
Шароварщина — культурологічний та журналістський термін, як правило негативний, на означення зображення та розуміння української культури за допомогою псевдонародних елементів костюма та побуту.