Пьяная вишня• 28 июня 2023
Чи можу я пересилати кошти з Польші в Країну на свою карту?
В мене є карта для злотих в Кредобанку, можна пересилати на свою чи чоловіку краще оформити нову на себе? Чи може користуватись моєю? Просто щоб потім проблем не було
Чу Ча• 28 июня 2023
В Приват 24 добавляете свою польскую карту и перечисляете.Сейчас уже с комиссией
Пьяная вишня
• 28 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
А як перечисляти?
Чу Ча• 28 июня 2023
Ответ дляПьяная вишня
А як перечисляти?
в приват 24 с карты на карту,там есть такая функция.Сейчас можно со своих польских и немецких карт
-Gabriella-• 28 июня 2023
Можна через додаток TransferGo
Я завжди за його допомогою роблю переводи
Можу дати вам ще промокод, отримаєте бонус
Смешнюча• 28 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
А наоборот с укр на польскую можна?