Позаземний розум• 28 июня 2023
Как у вас проходит день с ребёнком
Расскажите прям по часах , что делаете ? График и все в этом роде . Интересно расписание ваше с ребенком + домашние дела . Короче обычный ваш день.
А то многи спрашивают от чего так можно уставать ((
Губной рояль• 28 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Різними справами. +-однаково. Сьогодні відвела старших дітей до школи, пішла на водіння, повернулась в обід, пропилососила, поїла черешень. Зараз іду забирати середнього сина зі школи. Сьогодні заберу відразу і старшого( зазвичай він сам приходить ввечері о 17.30), бо його треба відвести на др. Вчора в цей час були на плаванні. Завтра також тренування. Тож звільнимось приблизно о 18.00. О 18.30 забираємо молодшу з садочка. Ранішній час до обіду зазвичай це тренування мої, масаж, водіння чи якісь домашні справи. Тому що після обіду мене ніколи немає вдома до вечора. Вечерю готую перед тим як виходити.
Оу, то у Вас троє дітей? То справ вистачає і без роботи. Добре що можете собі дозволити і своїми особистими справами зайнятися
Бо якщо сюди ще роботу додати то як загнана коняка.