НикаИ• 28 июня 2023

Терміново потрібні контакти гастроентеролога Будько Тетяна Миколаївна

Добрий день. Допоможіть, будь ласка. Порадили звернутись до цього лікаря, але найближчий запис в лікарні до неї на кінець липня, а людина приїхала з іншого міста і потрібна консультація. Буду дуже вдячна за допомогу.
Залізний занавіс• 28 июня 2023
Контакты, нет но была у нее на приеме. Как бы ничего нового не сказала от слова совсем, было ощущение что прям занимаю ее время. Хотя советовали как спеца по ВЗК. Может если частным порядком, то другой подход и отношение. Я готова была дальше наблюдаться именно таким образом, но после приема не возникло желания даже просить номер и договариваться.
автор НикаИ • 28 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Дякую за вашу відповідь
Нінель Б• 03 июля 2023
Доброго дня. моя вам порада. Якщо дуже хочете потрапити до лікаря. Підїжджайте в лікарню обласну вул. Баговутівська, 1., Неврологічний корпус, 2й поверх, відділення гастроентерології. Після 10-00. І так зможете потрапити до Будько Т.М. в порядку живої черги. Знаю лікаря біля 2х років, сама так роблю. Яка в вас проблема, що порадили звернутися?