Шкідлива молекула• 28 июня 2023
Що це за хвороба простою мовою?
У близької людини виявили "судинну церебральну кризу, енцефаломієлополінейропатію з двобічною пірамідною недостатністю, помірною координаторною недостатністю".
Переписала з медичної картки.
Людина мені не розповідає подробиці.
Дякую.
Переписала з медичної картки.
Людина мені не розповідає подробиці.
Дякую.
Шкідлива молекула
• 28 июня 2023
Ответ для40ка
Ніколи не розуміла, що то таке проста мова і не проста
Ну вам же написали
Угу
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Я лечилась почти 2 года от энцефалополинейропатии, были такие боли, что я ночью грызла подушку, это просто подвинуться можно, сразу поняла почему некоторые люди ищут эвтаназию(.
Нужен очень хороший невролог и восстанавливать миелинизацию.
ЗдесяЯ• 28 июня 2023
погуглите. вот, например, про пирамидальную недостаточность
›piramidalnaya-nedostatochnost
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
›piramidalnaya-nedostatochnost
Простыми словами, врач попросил меня закрыть глаза и вытянуть руки перед собой, меня шатало как при шторме, до тошноты.
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Всем отписавшимся спасибо.
Обязательно нужно лечиться. Делать мрт головного мозга, электронейромиографию, исключать сахарный диабет, неконтролируемый приём лекарств, недавнюю вакцинацию.
Сяду на шию, дорого!• 28 июня 2023
Церебральні судинні кризи - це порущення мозкового кровообігу.
Енцефаломієлополінейропатія розвивається внаслідок хронічних процесів - інтоксикації, вірусні інфекції.
Пірамідна недостатність - порушення тонусу м´язів кінцівок з порушеннями нервової системи. М´язи не отримують сигнали від мозку або отримують помилкові команди виникуає виникає порушення рухів. Помірна координаторна недостатність - координаторні розлади (порушення координації рухів).
Вогнища на МРТ головного мозку є?
Електронейроміографію потрібно буде пройти.
Вогнища на МРТ головного мозку є?