Трейдер кріпти• 29 июня 2023
Чому зараз всі роблять візи в Канаду? Там гарні умови?
За кордоном зараз і помітила , що багато хто робить візи саме в Канаду.
Які там умови дають українцям? Легко знайти роботи? Які умови для школярів?
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ну многие знакомые, в том числе и в Европе - сделали на всякий случай, ’шоб было’
Забула що?• 29 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Канада найкраща країна для життя. Займає перші місця в рейтингу.
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Я, мабуть, щось не то читаю. Не рейтинги, а реальні відгуки. То якось там не дуже
Ух яка ж Я• 29 июня 2023
Далеко від обох довбаних сусідів України.
А жити і працювати там не солодко.
ЖонДуан• 29 июня 2023
Делают, т.к. в Европе ничего не ясно. Вот сейчас в Чехии, работаю, ребенок уже говорит хорошо по чешский, я тоже учу активно язык, но как дальше быть? По законодательству остаться тут будет практически невозможно, если не пахать на заводе 24/7, или замуж не выходить, а с моей работой мне даже рабочую визу не видать, если ничего в законах не изменят. А в Канаде легче получить ПМЖ намного.
Трейдер кріпти
• 29 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я так розумію що багато роблять на всякий випадок. Мені зараз також не подобається в країні якій перебуваю. Планувала додому, а тепер думаю може зробити візу в Канаду
ДваДваВісім• 29 июня 2023
Правду пишут. Шоб було. У меня тоже в окружении так делают. Кто то уже съездил и вернулся назад от хорошей канадской жизни
ВЫВсеВрете• 29 июня 2023
Всі мої знайомі зробили, щоб було. Бо говорили, що дійсною буде декілька років. А виявилось, що то не так.
В даний момент роблять до 15 липня.
Раніше було дуже складно отримати цю візу. А тепер досить легко
Із плюшок для Українців:
При по їзді підйомні 3 тис на дорослого та 1,5 на дитину
Медобслуговування безкоштовне (але реально не зовсім) і це не страховка.
Дають дозвіл на роботу та навчання, що раніше було складно отримати.
Червоний Хрест може перший час (від пари днів до місяця, кому як, надати житло. Але не завжди це житло гарне.
Може бути гуртожиток далеко від цивілізації. Моїм дали в глухому рибацькому селищі, куди важко доїхати.
Робота є, але довго влаштовуватись. І далеко не всі наші дипломи приймають.
Житло дорого і залежить від кількості дітей. Не можна зняти однушку, якщо є діти.
Школи різні. Є рейтинг. Мої в нормальних. Дівчатам подобається.
Жити нелегко. Якщо є діти - працювати потрібно двом, щоб хоч якось вистачало. Але є перспективи.
В даний момент роблять до 15 липня.
Із плюшок для Українців:
Херсон це Україна• 29 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
...если вы унылое ...вно.
Единицы из моего окружения в восторге от Канады, хотя там уже человек 15 знакомых и парочка родственников (т.е. уже статистика,а не частное мнение), да - комфортно, надежно, и т.д., и т.п., но скукотища смертная.
Лучше уж в штаты.
ВЫВсеВрете• 29 июня 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Поспішайте тоді.
Програма діє до 15 липня.
Тим, хто має візи, буде дозволено знаходитись у Канаді до 31 березня 2024 року та мати можливість продовжити або змінити свій тимчасовий статус до вказаного часу.
Програма діє до 15 липня.
Госпожа Белладонна• 29 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну скажем так, для некоторых выехавших - ’не дуже’ будет везде. Ибо в любой стране нужно найти работу, учить язык, адаптироваться в новой среде, и главное помнить, что там нам никто ничего не должен.)
Трейдер кріпти
• 29 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
В даний момент роблять до 15 липня.
Із плюшок для Українців:
В даний момент роблять до 15 липня.
Із плюшок для Українців:
Багатьох читаю і всі пишуть що там треба пахати двом , щоб забезпечити дитину. То де розумію де тут гарний рівень життя?
Я чогось не зрозумію
Творческий типаж• 29 июня 2023
Делают, чтобы были, т.к. ранее в Канаду получить визу было практически нереально, так же и в США и в Англию.
А сейчас бесплатно раздают.
Но там по этой визе, вроде, надо въехать до определенной даты
А сейчас бесплатно раздают.
Твоя подружайка• 29 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Якщо є купа грошей
Чебураха з перцем• 29 июня 2023
Ще нюанс - потрібно дуже прискіпливо обирати провінцію, якщо є у планах ВНЖ.
Госпожа Белладонна• 29 июня 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Я чогось не зрозумію
Автор, ’пахать’ нужно везде. Не знаю как в Канаде, но в Штатах получить высшее образование очень дорого.
УраганнаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Я чогось не зрозумію
Ну в будь-якій країні треба дали працювати, щоб нормально жити. В Європі все для нас звично, в Канаді зовсім інший ритм життя , до якого не всі можуть звикнути. Але справді роблять, щоб було
Показушница• 29 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Поспішайте тоді.
Програма діє до 15 липня.
Неправда, на счет 31 марта 2024 года туда надо въехать, у кого есть виза, а не находиться там до этой даты
Тракторні війська• 29 июня 2023
У меня есть пример с Данией. Работал родственник на датскую фирму в Украине, потом перед войной переехал туда, оказалось, что жизнь в Украине выгоднее с датской зарплатой.
Показушница• 29 июня 2023
У меня подруга там живет. Вернулась, тут посидела и назад в Канаду улетела. И теперь зовет всех в Канаду, как бы там горько не было
Показушница• 29 июня 2023
Ответ дляТракторні війська
Логично
Трейдер кріпти
• 29 июня 2023
Ответ дляПоказушница
А ким вона там працює?
очки_ннадо• 29 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Найкраща для життя вона тоді, коли є гарно оплачувана робота
ВЫВсеВрете• 29 июня 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Я чогось не зрозумію
Там є перспективи, хоча не для всіх.
Мої поїхали в січні.
Перший місяць важко, потім ейфорія, потім знову важко.
Сестра шукає роботу, маючи дитину 8 місяців. Бо чоловік не витягує.
Чоловік гарний електир вищої категорії - там його кваліфікація нуль. Працює на будівництві різнорабочим. Але гарна компанія, с багатьма плюшками (страховка повна, оплачують половину навчання дітям, можна від них подати на пмж та ін). Потім може стати помічником електрика, а ще пройти навчання і стати електриком - це вже інші гроші. На даний момент зарплата чистими 3 тис. (Це непогано). Квартира 2 тис + комуналка, на інше лишається мало.
Але мої поїхали лікувати старшу дитину, то в них без вибору. Хоча спочатку все було безкоштовно, а тепер частина ліків за свій рахунок - цього місяця це 750 доларів. З зарплати нічого не лишилось навіть на їжу. Ходять в фудбанк.
Школа безкоштовна. ВНЗ дорого дуже. Старша намагається отримати гранд - для цього вона повинна бути відмінницею і кращою в школі. Шанси є, аби хвороба не заважала.
Мої поїхали в січні.
Шалена невинність• 29 июня 2023
Адище там , все бегут оттуда. Мои знакомые в том числе.
На Ютубе много обзоров о жизни в Канаде. Прям вау прогрессивной страной явно не назвать. Для нас все так красиво только
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Якщо є купа грошей
З купою грошей народ в Канаду не їде (якщо не туристами). А хто їде - максимум, через пару років тікають.