Крошка Енот• 29 июня 2023
Погода в Буковели - там действительно так холодно?
Как понять , брать ли вообще летние плаття, юбки туда
Погода совершенно разная каждый день
Безсовісна кума• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
А нам гід сказала тащити ще й рушники з собою
Бо можемо купуватись в озері
Навряд, воно глибоке, навіть в жару не встигає прогрітись. 18 градусів мені холодно, можна трохи окунутись але швидко і назад. Ми в Пруті купались, то тепліше було.
Безсовісна кума• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Скажіть брати теплий костюм з начосом чи звичайний?
Чи достатньо джинсів, світра і куртки?
Беріть обидва, реально, шортів і одних вистачить.
Крошка Енот
• 29 июня 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ого на стільки холодно шо шортів багато не треба?
Крайня невістка• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ого в 16 дуже холодно?? Не уявляю шо це
Забула…
Та нормально, на солнце и в футболка ходят. У меня худи с легким начесом)
Педиатор_я• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
На 12 днів як думаєте достатньо 2 спорт костюма(один з начосом другий звичайний)
5 футболоа
3 шорт?
5 футболоа
3 шорт?
Худі, джинси я би взяла … дощовик
ViktoryjaG• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Чи достатньо джинсів, світра і куртки?
Берите то, что вы носите в 15-20 град. Я морозостойкая, ношу спортивный костюм и ветровку, мне нормально, потеплеет, ветровку снимаю, еще теплеет, кофту тгже снимаю и в футболке. Вечером обратно надеваю
ViktoryjaG• 29 июня 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дети купались в пруду. Мне вода ледяная))
Безсовісна кума• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
ну залежить на скільки ви їдете, якщо на тиждень то мені і одних вистачи до б .Просто погода настільки змінюється протягом дня, що для шортів там три-чотири години якщо без дощу.
Безсовісна кума• 29 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Просто воно глибоке, там якщо заліз то вже пливеш, нема як по кісточки ходити
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я ще думала як було б круто там жити серед природи) а там виходить дубарь конкретний
Я пів валізи склала шортів з футболками
де ж там холодно? Ми повернулися минулого тижня. Як їхали показувало максимум 15 і то не замерзли. Ходили в шортах і футболках. Не змерзнете
Крошка Енот
• 29 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
Худі, джинси я би взяла … дощовик
А в мене є тоненькі шортики їх взагалі не брати?
Женщинас• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
5 футболоа
3 шорт?
5 футболоа
3 шорт?
Візьміть ще легеньку куртку або жилетку дуту, легку шапку/баф/бандану
Меня много• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Обычный достаточно
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
та беріть, там жарко буде!
Крошка Енот
• 29 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
та беріть, там жарко буде!
Запутали мене
Женщинас• 29 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Мы загорали в Яремче с флисовым одеялом.
Солнце выглянет - жарко, загораем. Солнце спряталось, накрываемся.
Мы якось потрапили на погоду що вода в гірських річках теплюща була.
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Запутали мене
там і при + 15 не холодно було, тільки джинсовку накидала. А так ходила в шльопках і шортах. І дощ був. Я думала, холодно буде, а там навпаки тепліше
Крошка Енот
• 29 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я прлсто думала шо як 15 градусів то це дуже холодно
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
я теж так думала
Царевна_несушка• 29 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
5 футболоа
3 шорт?
5 футболоа
3 шорт?
Візьміть ще щось на зразок жилетки на синтепоні або якусь вітровку чи дощовик. Ще б один костюм або одне утеплене худі чи фліска не завадила б.
Я на ЗУ живу, то буквально кілька днів футболку вдягала і в мене є тонка ’літня’ куртка на синтепоні. Правда я працюю дистанційно 2/2, то бували дні, коли саме в літню погоду працювала.
Але загалом погода може швидко змінюватися і кілька літніх цілком можна застати.
бювет_в_обед• 29 июня 2023
Я первый раз поехала в Карпаты в августе,так задубела,что просила пуховик и то не могла согреться. Родственники с меня ржали