Крошка Енот• 29 июня 2023
Погода в Буковели - там действительно так холодно?
Как понять , брать ли вообще летние плаття, юбки туда
Погода совершенно разная каждый день
Ms. Android• 30 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Какие-то закутанные родные
Что значит закутанные? К чему это написано?
Женщинас• 30 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Яку шапку?🤣 Просто кепку від сонця, якщо будуть в гори підніматися
Я для таких випадків люблю баф-на всі випадки підходить
Женщинас• 30 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Мг, там же влітку -30
Ви баф в -30 одягаєте? Ваше право, звісно . Припускаю, що не знаєте що таке баф.
А в Карпатах погода непердбачена, краще мати і легку куртку, і легку шапу.
Ответ дляЖенщинас
Не настільки непербачувана щоб літом був мінус. Яку шапку влітку? Ви шапку в 5 градусів одягаєте? У мене навіть в дітей немає легких шапок, тому що я не бачу в них сенсу, одягаю шапки дітям коли менше 0°. А ви в +10 влітку в шапці, ще й в Карпатах?
Женщинас• 30 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Молодець.
Чо приєбалась? Ходи гола