ФрекенБок• 29 июня 2023

Якою тональною фарбою затонувати повну сивину

Тобто питання не в перманентній фарбі, ті я знаю.
Цікавить саме тимчасовий варіант, який змивається.
Тарабарщина• 29 июня 2023
Тимчасовий варіант сивину не зафарбує.
Хіба шо оті в балончиках, але я такими не користувалася.
автор ФрекенБок • 29 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Тимчасовий варіант сивину не зафарбує.
Мені потрібний відтінок на сивому волоссі. Я хочу подивитися на себе в різних варіантах.
Ms. Android• 29 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
сходіть перуки приміряйте
автор ФрекенБок • 29 июня 2023
Ответ дляMs. Android
сходіть перуки приміряйте
нема де
Пусин Кукин• 29 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Перуки приміряйте. Але якщо сивини багато то вже через тиждень дуже видно те срібло коренів. Тому чим старше тим світліше або фарбувати раз на 2,5 тижня.
автор ФрекенБок • 29 июня 2023
Ответ дляПусин Кукин
Дивіться. Я зараз майже повністю сива. Не фарбована, а сива.

Бо я вже нафарбувалася раз на 2 тижні, мені досить. Я хочу відтінок сивини. Може рожеве дерево, може щось ще.
Перуки приміряти ніде. Перукар може зробити тільки те, що я скажу, але не може сказати, що мені підійде.
НашлаПерепискуМужа• 29 июня 2023
Ответ дляПусин Кукин
Спрей красящий на пробор и виски наносите, очень спасает.
автор ФрекенБок • 29 июня 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я не фарбуюсь, я давно змила фарбу і зараз я сива. Мені потрібне тільки тонування, легкий відтінок.
НашлаПерепискуМужа• 29 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Я не вам отвечала)
Я беру жемчужные Лореаль экселенс 10/21 , но я блондинка всю жизнь. Пробор запрашивают спреем, когда седина начинает блестеть.
А ещё в авроре брала случайно мимоходом уже у кассы оттеночный бальзам по-моему веледа, цена копеечная цвет аметист. Очень даже неплохой, дает приглушённый мягкий оттенок.
Natal_ka91• 29 июня 2023
Балончик дуже швидко закінчиться, та й не дуже дешевий він. Хіба точно знати який колір. Є також онлайн сервіси для підбору зачіски чи кольору.

Пам´ятаю, в Лореаль було желе для фарбування волосся, яке змивалося при наступному митті волосся, але чи продається ще зараз, точно не знаю
автор ФрекенБок • 29 июня 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я не вам отвечала)
о, я як раз в сторону аметиста дивлюсь
Мелочунь• 29 июня 2023
Користуюсь igora expert mousse, це засіб для тонування, який змивається. Підфарбовую свій сірий русявий, щоб був кольоровий відтінок.
Щепотка_совести• 29 июня 2023
В любом случае через неделю корни будут отличаться по цвету от остальных волос, особенно на висках, на проборе.
Викликаю на дебати• 30 июня 2023
Ответ дляМелочунь
Це хороший мус. Я ним користуюся вже років 9. Дає наповненість, блиск і колір.