ШанельКуКу• 30 июня 2023
Цистоскопія Болячє???
Напишіть будь ласка відгуки кому робили цистоскопія як все пройшло?? чи болячє було вам ? Скільки часу займає ця процедура??
Плакулька• 30 июня 2023
Ну звичайно боляче.
Багато залежить від пацієнта, на кільки точно він виконує настанови мед.персоналу і розслабляється.
Для мене особисто найнеприємніші відчуття були після цистоскопії, подразнення і пекло досить сильно ще декілька днів.