Ксерокопия ночи• 30 июня 2023
Варикоз
У мами знайомого страшні вени на ногах, з "шишкам, які постійно лопають та кровоточать.
Сімейний лікар приписала таблетки Троксевазин та гель. Не допомагають абсолютно.
Порадьте щось дієве
Ксерокопия ночи
• 30 июня 2023
Ответ дляНагайна
А если к нормальному врачу сходить?
Флебологу
Мешкає в невеликому містечку. Там про таке , мабуть, і не чули
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Если при этом ощущаются боли и усталость в ногах:1. Ортопедические чулочки
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
Нагайна• 30 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну так не лечатся. Запишите её в ближайший город и пусть знакомый отвезёт свою маму
Нагайна• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
А если тромб пойдет и умрет, Вы возьмете ответственность?
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Ответ дляНагайна
Вы адекватный человек вообще? Человек ищет не хирурга, а совет. И я, как медик могу посоветовать то, что знаю. За остальным к УЗИ и анализами
Ксерокопия ночи
• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
Дякую
Ксерокопия ночи
• 30 июня 2023
Ответ дляНагайна
Він за кордоном.
Тому- попросив мене якось допомогти
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 июня 2023
Я пропиваю курсом флебодію або нормовен або детралекс. Троксевазін це фігня, як мертвому припарка. Хоча з такою стадією, як у вашої мами, я думаю без операції вже не обійтися, таблетки вже мало чим допоможуть. Намагайтеся вирішити питання, щоб потрапити до лікаря.
Капитошечка• 30 июня 2023
Якщо вже такі страшні, то мабудь тільки операція допоможе. Гель - просто викінуті гроші.
АгатаХристя• 01 июля 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
2. Аспирин-кардио
3. Флабевен
Пропейте месяц, и увидите результат
Подскажите пожалуйста, флабевен какой дозировки брать лучше? Есть 1000 и 500