Спілий баклажан• 30 июня 2023

Підпишіть Петицію про захист і контроль тварин

https://petition.kmu.gov.ua/petitions/5088
У зв´язку зі складною ситуацією, яка склалася в Україні під час війни, питання про долю безпритульних тварин набуває все більшої актуальності. Велика кількість тварин була викинута або втрачена через бойові дії та переїзд їхніх господарів. Це призводить до збільшення безпритульних тварин і потреби вжити заходів для їхньої підтримки та захисту.

Необхідно запровадити законодавство, що регулює належне утримання домашніх тварин і зменшує кількість безпритульних тварин на території України, оскільки відсутність відповідальності та відповідних законів призводить до проблем. Необхідно встановити ефективний механізм та зміцнити відповідальність!

• Створити державну службу для контролю за безпритульними тваринами, яка буде під контролем та фінансуванням держави.

• Всі домашні тварини повинні бути обов´язково зареєстровані в спеціальному реєстрі з використанням мікрочіпів для повного контролю та забезпечення можливості знайти власника у разі загублення тварини.

• Обов´язкове проведення всіх необхідних щеплень для домашніх тварин.

• Застосування кримінальної відповідальності за крадіжку домашньої тварини.

• Заборона проведення досліджень та експериментів на тваринах.

• Люди можуть передати свою домашню тварину, яку вони вже не бажають тримати або не можуть утримувати, до державного притулку або іншим особам, за умови обов´язкового переоформлення документів.

• Крадіжка, викидання та знущання з тварин каратиметься великими штрафами або ув´язненням.

• Усі безпритульні тварини, а також тварини на вільному вигулі повинні бути обов´язково кастровані з метою контролю їхньої популяції та запобігання неконтрольованому розмноженню.

• Вжити конкретних заходів щодо контролю за умовами утримання тварин у циркових установах. Регулярні перевірки, оцінки та аудити слід проводити для переконання, що всі тварини мають належні умови проживання, відповідну медичну допомогу та відпочинок. Крім того, варто розглянути можливість повної заборони використання тварин у цирковій діяльності.

Такі заходи допоможуть зменшити страждання безпритульних тварин, забезпечити їм новий шанс на щасливе життя, а також допоможуть поліпшити умови життя домашніх улюбленців та сприяти створенню гуманних та відповідальних умов взаємодії людей і тварин.
Домашня Зюзя• 30 июня 2023
Де взяти на це все кошти?
Шумелка Мышь• 30 июня 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Де взяти на це все кошти?
На все в є допомога ,тільки вона осідає в карманах
Домашня Зюзя• 30 июня 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Хіба на безпритульних тварин адресно виділяють?
Млинець Мій• 30 июня 2023
Если вот это сделать принудительно и платно, то бездомных станет больше в разы :• Всі домашні тварини повинні бути обов´язково зареєстровані в спеціальному реєстрі з використанням мікрочіпів для повного контролю та забезпечення можливості знайти власника у разі загублення тварини. • Обов´язкове проведення всіх необхідних щеплень для домашніх тварин.
Денег у людей нет на все это. А вот этот пункт: • Люди можуть передати свою домашню тварину, яку вони вже не бажають тримати або не можуть утримувати, до державного притулку або іншим особам, за умови обов´язкового переоформлення документів.
Где возьмутся средства на приюты для миллионов животных?
энциклопУдия• 30 июня 2023
Як відрізнити крадіжку від евакуації? Якось непродумано все
автор Спілий баклажан • 30 июня 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Де взяти на це все кошти?
Денег никогда нет, надо с чего-то начинать.
Малявка ще та• 30 июня 2023
Хех. Помню тут была девочка с петицией о бездомных собаках, далеко послали и надолго, она разочаровалась и удалилась, кажется переехала.
автор Спілий баклажан • 30 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Можно все сделать, если подойти к вопросу с умом. Нужны бесплатные программы для вакцинации, кастрации животных малоимущих, на это нужно несколько лет. Со временем, в результате кастрации поголовье будет уменьшаться. Со временем ввести ответственность, чтобы не заводили животное поиграться и для интерьера, зная что так просто не выбросишь. Я бы вообще налог на это ввела по типу военного сбора, пока не навели бы хоть какой-то порядок. Нужно с чего-то начинать.
автор Спілий баклажан • 30 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Петиция не моя, увидела в группе о бездомных животных. Пусть посылают, мне пофиг, адекватные подпишут, этого достаточно.
Млинець Мій• 01 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Много людей позабирали по несколько животных с улиц, а Вы им налог, когда концы с концами еле сводят? Естественно вынуждены будут вернуть этих животных обратно на улицы. Даже в мирные времена денег на бесплатные программы особо не было, тем более сейчас. Малоимущих у нас уже по офиц.статистике 25 процентов, и их количество растет. Вряд ли найдутся деньги для миллионов бесплатных стерилизации и вакцинацией.
Приюты возможны не с бессрочным содержанием, а только на краткий период, но это ведь негуманно.
автор Спілий баклажан • 01 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Вы так говорите, будто я налог уже ввожу. Если миллион человек дадут по гривне, будет миллион гривен, я не предлагаю пол зарплаты забрать. А на этот миллион можно стерилизовать несколько сотен животных, а это несколько десятков тысяч не рожденных будущих бездомных. А тем у кого несколько подобранных на улице, вообще не облагать часть дохода. А денег никогда не было и никогда не будет, если государство несколько миллионов в год выделит, небо на землю не упадет, пусть дерибанят меньше.