Кракадэ• 01 июля 2023
Выравнять один зуб?
Добрый день, может кто сталкивался как можно выравнять один или два передних зуба, способом обпила и одевания коронки? К кому в Киеве обратиться.
Намакушка• 01 июля 2023
Не факт, що ротація зубів не продовжиться і під коронками. Краще зробіть найдешевші брекети на 4-6 місяців все рівненько буде.
Кракадэ
• 03 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Не все так просто, чтоб поставить брокеры надо удалять восьмерки.
Намакушка• 04 июля 2023
Ответ дляКракадэ
А що складного? Видаляйте. Рано чи пізно доведеться. Може вони і давлять на передні зуби.