zanna76• 01 июля 2023

Де зробити колоноскопію під седацією і огляд проктолога?

Турбує тріщина. Шукаю проктолога і ендоскопіста доя колоноскопії під седацією. Бажано в одному місці за розумну ціну. Ну і подальше оперування тріщини, я так розумію. Порадьте гарного лікаря, бажано з контактами. Київ.
ГЛЮкоза• 01 июля 2023
У фб є група лікарі Львів, я там іноді шукаю, по пошуку
Саджу все зарання• 01 июля 2023
Онклиник делали
Істеріомама• 01 июля 2023
Добробут, Феофания
Вилами по Воде• 01 июля 2023
В меділенд адекватні ціни. Але там проктолог та колоно різні лікарі. Але нормальні.
автор zanna76 • 01 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Мені треба Київ
автор zanna76 • 01 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Добробут, Феофания
Можливо когось конкретно порадите
Мозговая пилочка• 01 июля 2023
Ответ дляzanna76
Мені треба Київ
Поліклініка на Підвисоцького. Огляд безкоштовний. Далі лікар каже, що взяти для огляду. Виходить +- 1 тис грн. Лікар Самсонова. Рекомендую
Не пириживай• 01 июля 2023
Феофанія, лікар Пристая Анастасія. Мені її порадили теж на цьому форумі. Два місяці тому робила в неї операцію.
Якщо користуєтесь інстаграм, вона досить активно веде свою сторінку. Багато цікавого по темі можна дізнатися.
Ну що ви, мамо!• 01 июля 2023
https://instagram.com/dr.anastasiia_prystaia?igshi...
Приймає у феофанії.
Є ще Дмитро Шамрай, Лікар: Дмитро Шамрай, кандидат наук, колопроктолог, хірург-онколог, ендоскопіст.
Детальніше: dr-shamrai.com
➡️Написати мені: @DrShamrai
На каналі: Фото до/після операцій, клінічні випадки, рекомендації пацієнтам, пошук лікаря в своєму місті.
https://t.me/FareProctology
автор zanna76 • 02 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Це колоноскопія 1 тис?А контакти є,як попасти?
автор zanna76 • 02 июля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Приймає у феофанії.
Детальніше: dr-shamrai.com
➡️Написати мені: @DrShamrai
https://t.me/FareProctology
А Вы у когось з них були?Бо на них підписана на обох.Але хочу реальних відгуків.
автор zanna76 • 02 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
Чи можете в особисті написати ціни які там?
Ну що ви, мамо!• 04 июля 2023
Ответ дляzanna76
У Анастасії була на післяопераційній консультації з приводу ускладнення, яке виникло після проведення операції іншим криворуким лікарем. Вона вирішила проблему і надала необхідну мені інформацію. Моя особиста думка: якщо наважитесь на операцію, шукайте лікаря, який буде на зв´язку і зможе відповісти на усі ваші питання та превентивно роз´ уяснить, як уникнути ускладнень, бо мені дістався не такий і я мусила на стороні шукати допомоги лікарів.