Наездница• 1 час назад
Чи норм виглядають салати?
Може не сучасно
Зупка_цем• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Чоловік, 28 ну і все
Та ж він до вас не жерти їде
Після такого столу не те що встати, доповзти до ліжка та вирубитись
Ви точно на такий ефект очікуєте? У вашому віці шлях не через шлунок
Зупка_цем• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Шуба та цезар
Лишіть цезар. Хай привезе пляшку Просеко та шоколад
Наездница
• 1 час назад
Ответ дляЗупка_цем
Та ж він до вас не жерти їде
Та ми ж одружені, разом живемо) чоловік дуже любить шубу та пюре.
Слоник-тоник• 1 час назад
Для домашнього столу норм! Я часто готую шубу чи олів´є просто на вечерю.
Потужна махіна• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
В мене чоловік вважає ’Мімозу’ повноцінною вечерею. Дуже її любить.
А я ще випадково на днях згадала про торт Мурашник. На вигляд він такоє.... Але на смак супер. Я в дитинстві його обожнювала. Як так вийшло, що моя 16 річна донька його вперше спробувала не знаю
. Досі мені виказує : ’як ти могла забути!’.
Так що зовнішній вигляд далеко не головний критерій.
. Досі мені виказує : ’як ти могла забути!’. Так що зовнішній вигляд далеко не головний критерій.
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляПотужна махіна
Мурашник сестри часто готують..мімозу не люблю- але вашого чоловіка розумію! Я коли готую шубу то їм її на сніданок, обід та вечерю.
Всміхайлик• 1 час назад
даже в сссср такие салаты подавали в хрустальных салатницах, а у вас обычные тарелки и пластиковые судки
Наездница
• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Готувала собі та чоловіку, потім це все вимивати. А в судку відразу в холодильник, кришкою закрила
Всміхайлик• 1 час назад
Ответ дляНаездница
навіщо тоді запитувати чи сучасно чи ні?
Птица Говоруша• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Старомодно?
Смысл спрашивать о виде салатов на фоне картошки в судке.
Наездница
• 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
Це я для дому собі та чоловіку готувала
Птица Говоруша• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Чому ж не мої?
Пюрешку свою покажите поближе, может она тоже старомодная
Наездница
• 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
Навіщо?
Оябунчик• 1 час назад
Ответ дляПотужна махіна
А у вас мимоза с рисом или картошкой?
Птица Говоруша• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Навіщо?
Ну салаты ж показали зачем то. Заодно докажете всем, что это ваши фотографии.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
Тут, как видите, даже штоллен и новогоднее пиво прокатывают, как фото, сделанные в феврале
Наездница
• 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
Картопля в садочку, щоб в холодильник відразу кинути
Потужна махіна• 1 час назад
Ответ дляОябунчик
А у вас мимоза с рисом или картошкой?
Слої: Тунець, цибуля, картопля (небагато), іноді морква, яйця, твердий сир.
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Ответ дляНаездница
Чому ж не мої?
Для пюре у вас немає більш ніякої посуди, крім лотка платикового?
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляЗупка_цем
Який вік гостей? Для 30-ти несучасно.
Для 60+ норм і звично
30+ вырастили 60+, так что меню доя всех приемлемое