ВсеПроВсехЗнаю• сегодня в 10:50
У кого не буде вже опалення. Що плануєте робити?
Питання для жителів , котрі зовсім залишились без тепла.
.які у вас думки, що плануєте робити?
Ответ дляБіток чи ефір?
И сразу ведрами отопление раздали всем желающим
Ще раз: де хочуть. Хочуть х відра хай качають. Якщо нема ума це вме забезпечити не коли срака, а за 4 роки. Ніхто не приховував , що росіяни знищать енергетику. Тобто людям озвучити вони не забули, а потім «переселяйтеся в хати», да уже
Біток чи ефір?• сегодня в 14:44
Ответ дляTeonaa
А, ну ждите, там уже пожарники вон карабкаются, с ведрами). Такие ждуны больше всех орут, что им все должны. Остальные заняты делом -тихо себе организовывают быт.
Біток чи ефір?• сегодня в 14:48
Ответ дляTeonaa
Одне іншому не заважає. Постояли в час пік і пішли до ‚биту»
Ясно.
Расходимся!
Это для безработных тема
Расходимся!
Это для безработных тема
Ні грама• сегодня в 14:56
Ответ дляСадова гойдалка
так, правий буде в ліпших умовах протягом усього часу. я маю квартиру на правому, але виїхали. попереду сильні обстріли. вони знищать світло повністю,а потім будуть гатити тупо по будинках. тому виїхали. отакий я бачу план.
У нас теж квартира на правому, не встигли за моєю хворобою ремонт зробити, відчуваю, що поїдемо з манатками зі свого лівого в пусті стіни, аби тільки там які ресурси були.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 14:57
Я думаю что с 1 марта отключат всем, поэтому.... Как было в 22 году, когда началась война. По-моему с 1 апреля всем отключили отопление. А сейчас наверное уже в марте не будет, если такая ситуация((
Ні грама• 2 часа назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Аби ще до того 01/03 дотягнути, зараз лівий це капець, як не трубу рвуть, то фази горять, хрін кому потрібний.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
після наступних обстрілів київ буде у повній сраці. я це бачу, тому виїхали.не сподівайтесь,що буде краще.буде в рази гірше. Подбайте наперед. Лівий берег буде ще в більшій сраці. я дещо бачу,не вірила собі,сподіваася. вийшло так,як і бачила.треба собі вірити. деснянський,дарницький,печерський буде сидіти у повній жопі і не один тиждень. ось обстріли нові не за горами.
і що Ви саме побачили? що для Вас повгна скрака?
ВсеЧетко• 2 часа назад
Ответ дляMoon shine
Я планую виїжджати. Зараз домовляюсь за дистанційку. В Трускавець, до тих,в кого влітку були. Гарна квартира на 1 поверсі. Я була в липні, платила тоді 550 грн за 1 кімн. Або довгостроково сказали 17 тис. Всі умови. Забронювала. На місці підшукаю батькам.
550 за сутки?
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
не наладиться. кінця війни в наступні 2 роки не буде.
що чекає Україну восени?
Не гавкаю- но охраняю• 2 часа назад
Ответ дляЗадираю носа
Тогда звоните на линию мэра и жалуйтесь, у всех знакомых у кого нет отопления не отключают вообще свет
Смішно. В мене от тільки дали світло, не було 12 годин. Опалення немає і не буде, як і гарячої води.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
так.і війна буде не лише в Україні.
та війна давно не лише в Україні, у світі 150+військових конфліктів.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
нічого не продавайте. Прийде час, дуже пожалкуєте. Я навпаки купила і всі мої знайомі купують. Хто в Черкаській області, хто де. Ви самі бачите, що в містах погано- коли ти залежиш від опалення і т.д. Мати хату з пічкою, власний колодязь це супер. А ще як є городик.
ой, фантазіїїїї
Вітаміни косметика• 2 часа назад
Ответ длятянитолкайка
Сестра моя поставили кондиционер, который работает и при - 30, говорит, что нагревает очень быстро. Так, чтобы не было вообще ни света, ни тепла в Киеве, не будет.
коли будинок остине то кондер треба щоб маслав постійно- в нас атк минулої зими було - печалька
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Ответ дляНі грама
Верю. Я не правом. Держитесь! Знаю что это слово не всегда уместно и оно уже раздражает порой, но все равно..
Заела_пластинка• 2 часа назад
Ответ дляЗадираю носа
Так у них свет не отключают.
А у большинства батареи еле теплые и свет по 2 часа в день, это лучше?
Ох это вы сравнили!
Свет и тепло!
Если у вас батареи станут ледяные особенно при морозах в -20 вы измените свое мнение
Свет и тепло!
Заела_пластинка• 2 часа назад
Ответ дляЗадираю носа
Так аварийные отключения
Из-за того что люди пытаются обогреватели включить
Садова гойдалка• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
У нас в мини магазине Эпицентра люди заходят спрашивают огнеупорные кирпичи, я пока была там недолго, двое заходили искали. Благо в нашем районе газ, хоть так можно греться
так,так. у війну теж ніхто не вірив. Земля буде на вагу золота. Дурень той хто продав, в шоколаді буде той, хто зберіг чи купив. В містах буде мега важко. навіть зараз- на коні той, хто має дист.роботу, хату з пічкою чи генератором, колодязем,тобто незалежні комунікації. а хто в квартирах - мерзне і сидить без нічого. В хату хоч балона принесеш великого і будеш готувати. Що наготуєш на 20 поверсі?
Moon shine• 2 часа назад
Ответ дляВсеЧетко
550 за сутки?
Так, якщо подобово, якщо довгостроково - менше. Це за 2 особи. Гарна квартира з усім необхідним. Дуже чиста і охайна.
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну, світло нам відновили( провели новий кабель), вчора заварили трубу що протікала, а тепере чекаємо ремонтну бригаду по відновленю тепла.
я рада за вас.
возможно вашего дома нет в списке тех,кто будет без тепла до весны.
а нам будут отключать свет по 3 часа утром и вечером, а тепла не будет совсем.
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Поділіться досвідом, як ви добилися, щоб провели новий кабель. У нас вже вдруге вилітає щось в щитовій, поки добитися результату нереально. Пів будинку зі світлом, пів будинку без, а чим менше людей, тим простіше їх ігнорити.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляIncol
У нас взагалі маленький будинок на 16кв. Писала , звонили і залишали заявки всюди де можна- реакція пішла від заявки на 112 думаю.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
я рада за вас.
Наш будинок в Печерському районі - відсутність тепла пов´язана з замерзлими трубами під землею.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляIncol
Ого, а Київводоканал нещодавно вєщав ’не парьтеся, труби в землі не промерзають’. Це був пост -реакція про риття вигрібних ям на Троєщині.
У нас труби не глибоко проходять - проводоли воду, газ та опалення після будівництва будинка.
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Ответ дляIncol
Ви впевнені, що за всі труби водопосчтачання,що прокладені в Києві, відповідає водоканал?