Марафетчица• 01 июля 2023
Чому у деяких дівчат навіть у вітряну погоду волосся не розпадається
Не стирчить, пробір рівний, виглядає охайно, хоча природньо, без літрів лаку. Я доглядаю за волоссям, користуюсь гарними засобами (Kerastase, Davines), але як прихожу додому,то бачу, що і пробор зсунувся, а не рівно, і волосся стирчить і це дуже псує загальну зартину((
Поділіться секретом, як зробити, щоб волосся охайно лежало,без штучного ефекту.
Волосся від природи тонке, але не рідке
стрижку і фарбування - раз в 2-3 місяці роблю у салоні, жирніє швидко.
Волосся від природи тонке, але не рідке
Марафетчица
• 01 июля 2023
Ответ дляМалая еще та
Бо вони роблять укладку
А я не вмію, сушу і все.
Я только за!• 01 июля 2023
В мене навіть без особливо вітряної погоди волосся плутається, тому ніколи не ношу розпущене, заплітаю косу, бо навіть в хвості плутається (волосся нижче лопаток). Не плуталось коли робила укладку - якісь легкі локони і трохи лаку.
А на вологу погоду на голові як кульбаба.
Це така пориста структура. Мені майстер казала шо треба живити волосся масками, щоб трохи важче було. Але нема коли ті маски робити) пару раз робила то була різниця.
А ви спробуйте якщо є час, якусь класну поживну маску для сухого чи фарбованого волосся.
Крихітка на всі• 01 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Густые волосы. Здоровые и плотной текстуры. Толстые, не пористые.
Марипосса285747• 01 июля 2023
Представляю, если бы я вышла на улицу в ветреную погоду со своей копной, была бы как Кузя из мульта, хотя вру, хуже
Якось так і живу• 01 июля 2023
Плотные и тяжелые волосы. У моей подруги такие: тяжелые, густые. На моей голове с тонкими волосами, даже с укладкой, после ветра будет бардак. Нее волосы в порядке всегда
Курочка• 01 июля 2023
У вас тонкие волосы, они легче, вот и пушатся, торчат короткие волосе ’ёлочка’, и не лежат.
Им не хватает увлажнения, характерна статика и волосы дыбом)
Можно сделать лёгкий ботокс, он и сделает волосину толще, и не так будут путаться, лежать станут лучше.
У меня самой волосы средней толщины и стекловидные, но суховаты и сбиваются всю жизнь в ’сосульки’
Гомосноб• 01 июля 2023
Ответ дляКурочка
Решаю такую проблему хной. Волосы стают не пористые и тяжелые и густые
Добра всем!• 02 июля 2023
У меня толстые волосинки и грубые. Но не прямые, а как согнутая проволока. Приходится выпрямлять каждый раз при сушке. После этого волосы не боятся ветра и остаются хорошо уложенными.
Курочка• 02 июля 2023
Ответ дляГомосноб
Так и есть, частички хны набиваются под кутикулу, и имеете тяжёлую заполненную волосину. Просто не всем это подходит..