Маю сечі• 02 июля 2023
Нічим не можу прибрати темні плями між ногами(
Ті темні плями все псують, так виглядають наче я не миюсь, як бруд. Чим тільки не пробувала від них позбутись, борним, саліциловим , етиловим спиртом протирала, а вони як були так і є
Добротная• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Вибачте, за таке відверте фото...але мені потрібна порада, що робити далі...тому що пігментація страшна, мені соромно
Йдіть до дерматолога спочатку,почалося то давно і запущено.А там дадуть пораду
Мусик Пусик• 02 июля 2023
Попробуйте хороший (по составу) пилинг, если не поможет, то лазер или загар всего тела.
Байрактарна• 02 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Да что вы говорите. Особенно в темах , где пишут , что чёрный анус то капец, все хотят светлый . А у брюнеток он не может быть светлым. И пигментация с возрастом усиливается
Меньше сидите на сайтах любителей порно. И будете удивлены, сколько проблем вас покинут сразу же
Маю сечі
• 02 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Крем автозагар не помогает сравнять?
Не пробувала
Тумба-юмба• 02 июля 2023
Дякую автор, думала, що то я одна така, аж полегшало. А скільки вам років?
Маю сечі
• 02 июля 2023
Ответ дляТумба-юмба
22. У вас так само?
Кумедна• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Ось такий різкий перехід, фото обрізала....але в загальному образі це ще гірше виглядає
некрасиво
Кумедна• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
автозагар из супермаркета хотя бы
Пез Году Неделя• 02 июля 2023
В мене така сама фігня...
При чому все життя, незалежно від ваги.
Прибирається пілінгом в салоні, але не надовго.
По лікарям правда причину не шукала, не думаю що це дійсно може дати результат.
Така собі невдала особливість шкіри..
При чому все життя, незалежно від ваги.
Така собі невдала особливість шкіри..
Задираю носа• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
(((Шкода, тепер, напевно, мені протипоказано бути з чоловіком, буде думати, що я не миюсь.....або доведеться пудрою маскувати
А потом у мужика моська в пудре
Тумба-юмба• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
22. У вас так само?
У мене трохи менше, тільки біля інтимної зони, але мені 39, думаю також перевірити щитовидку і цукор. Чоловікові звичайно все рівно, але от мені не дуже подобається все це. Все життя вага до 50 кг, тобто не через зайву вагу.
Божий одуванчик• 02 июля 2023
да, некрасиво. но и не смертельно. на пляже часто можно такое увидеть. я не знаю, но может это генетическое ? у нас в семье до прабабушки такого не было. и у меня нет и у дочки тоже нет. кожа везде одинакова.
Одні думки• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
В вас теж така проблема? Тут радять на інсулінорезистентність провіритись.....я вже боюсь
Бачу тут єдину проблему- підвищену тривожність.
Фото подивилась, ні, в мене не так
Маю сечі
• 02 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Фото подивилась, ні, в мене не так
Я боюсь, що в мене в майбутньому цукровий діабет буде. Оскільки, я дуже люблю солодке і поїсти, ні дня не можу без солодкого. З родичів по маминій, по татковій лінії діабету нема ні в кого
Голена блондинка• 02 июля 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Автор сфоткайте плиз
У меня тоже есть, но я не парюсь
На бедрах, як не мите
66сезон666серия• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Не пробувала
Ну вам тут правильно советовали насчет обследования. Ну и можете попробовать пилинг специальный. Вот такой советуют для интимных зон. Я делала, не прям вау вау, но вполне неплохо осветляет. Но правда у меня и такого не было
Штора с кисточкой• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
и чего...ерунда. не парьтесь
Пополняю_Карму• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Страшного такого ничего нет, чтоб комплексами обвешаться в 22 года. У многих не было парня в этом возрасте или мужа и не все с 18 в отношениях.
Может структура ног такая, что близко посажены и трутся между собой?
Как у вас брюки протираются быстро или нет?
У меня 85 кг, жир есть на ляжках и в жаркую погоду если вспотею в платье, то трутся ноги чуть ниже гениталий. Площадь трения примерно как крышка от банки.
Но чтоб прям смыкались бедра всей поверхностью?
Может вам походку поменять немного? Постараться ходить расставляя ноги шире.
Маю сечі
• 02 июля 2023
Ответ дляПополняю_Карму
В мене просто тип фігури ще яблуко, поправляюсь некрасиво, все іде в живіт, шию, ніжки товстенькі, коли в сукні то ноги добре труться
Пополняю_Карму• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Блин у мужиков какая пигментация страшная? Ну как фильм ужасов
Белые ноги и пунцовая мошенка с сизым членом. Иногда как посмотришь на их причандалы, ну цвет как у новорожденного ребенка с гипоксией - такое все бордово синюшное.
И бл..ть не парятся совсем.
Капитошечка• 02 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Проверяется на инсулинорезистентность и гипотериоз
Щось в цьому є, коли я почала харчуватись як діабетик (великі проміжки, низький гі продуктів) в мене все зникло, хоч було і не сильно темно.
Капитошечка• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Треба відбілювати. Спирт нащо вам? Відбілюючі креми використовували?
интайм_не_предлагать• 02 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
А причём тут порно? Вон сколько тут девок писали про эту проблему
Капитошечка• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Напевне ще натираєте шкіру від ваги, шкіра як порепана(((
Маю сечі
• 02 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Я теж думаю спробувати таке харчування, раптом допоможе, як ні то до лікаря вже
Капитошечка• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Пффффф, ну так робіть щось! Це не нормально ви гробите себе(((