Маю сечі• 02 июля 2023

Нічим не можу прибрати темні плями між ногами(

Ті темні плями все псують, так виглядають наче я не миюсь, як бруд. Чим тільки не пробувала від них позбутись, борним, саліциловим , етиловим спиртом протирала, а вони як були так і є
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Треба відбілювати. Спирт нащо вам? Відбілюючі креми використовували?
Пробувала, ахромін купувала в такій червоній упаковці, eveline відбілюючий...не допомогло

Добродійка• 02 июля 2023
Ого автор , вам до доктора , такого не має бути точно , потемніння хіба біля анусу є нормою
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Спиртом відтирала, бо думала, що, а раптом то просто бруд...але ніфіга
Тумба-юмба• 02 июля 2023
Так, я також любитель солоденького, отже є зв´язок таки. Треба спррбувати себе обмежувати
Мусик Пусик• 02 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Не рассказывайте людям то, чего не знаете. Одни знатоки, а потом человек в 22 года с ума сходит.
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Та дійсно, здається це не норма....такі плями дуже негарно, я в багатьох подруг запитувала чи є в них така пігментація, на мене як на дурепу подивились, і сказали , що треба митись просто....
Мусик Пусик• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Посмотрите на других на пляже, полно людей с похожей пигментацией, выйдете не солнце, немного потемнеют ноги и будет в один тон. Нашли из-за чего комплексовать.
Байрактарна• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
В мене просто тип фігури ще яблуко, поправляюсь некрасиво, все іде в живіт, шию, ніжки товстенькі, коли в сукні то ноги добре труться
Трусики- панталончики или бандалетки как раз для того,чтобы полные бедра не тёрлись друг о друга
Блакитна устриця• 02 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Недавно в магазин белья зашла девушка и спросила есть ли у них.. (Далее непонятное слово)
в наличии не было, когда я спросила что это, сказали типа подвязки для невесты только силикон как на чулках чтобы не натерало, погуглите

Не виправдовуюсь• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Ось такий різкий перехід, фото обрізала....але в загальному образі це ще гірше виглядає
Есть процедуры , которые осветляют .
Их делают лазером
Не виправдовуюсь• 02 июля 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Так это нормально, что пигментация этой зоны и ануса практически у всех.
Насмотрятся на порно звёзд с выбеленными гениталиями и комплексами обвешиваются.
У меня лично такого нет.
Не виправдовуюсь• 02 июля 2023
Ответ дляМалинка
А кто отбеливал пигментные пятна на лице лазером? Есть эффект?
Да . Я удаляла 3 года назад на лбу .
Всё ушло , без последствий
Капитошечка• 02 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Так, автор їх треба купляти щоб шкіра між ногами не травмувалась
Розумна Губка• 02 июля 2023
Може, це брудний дерматоз Дункана?

Автор, здається, річ не в плямах, а в любові до себе.
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ну влітку то так) а що ж взимку робити?)
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Оооо, треба спробувати
Мусик Пусик• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Солярий, но не злоупотреблять сильно, наблюдать за состоянием кожи, чтоб родинки не появлялись.
Галя із Дарниці• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Вибачте, за таке відверте фото...але мені потрібна порада, що робити далі...тому що пігментація страшна, мені соромно
Точь в точь я! У меня такое же
KaVika29• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
А вы не замужем ? По фото 40 плюс . По теме- к дерматологу . Попробовать лазер, шлифовки, есть таблетки от пигментации .

Білий Лосик• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
у Вас темно між стегнами ноги:
1. зайва вага;
2. структура ніг, коли стегна плотно прижаті.
у першому випадку схуднути, у другому ніяк, така будова ніг.
Одні думки• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Я боюсь, що в мене в майбутньому цукровий діабет буде. Оскільки, я дуже люблю солодке і поїсти, ні дня не можу без солодкого. З родичів по маминій, по татковій лінії діабету нема ні в кого
Страх виникає від невизначеності, не відкладайте похід до лікаря, просто, щоб упевнитися, що нема нічого страшного, а якщо й є- приймайте міри. Не розумію, якщо чесно, як то, коли зовсім не могти без солодкого.
І в мене є страхи, наприклад, у мами був рак молочної залози, а в мене зараз фіброзно-кістозна мастопатія. Роблю що можу- приймаю курси, рекомендовані лікарем, регулярні обстеження.
Просто робіть щось, і страх піде. Тим паче, що ні в кого Ви кажете не було діабету.
автор Маю сечі • 02 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Чому 40+? Через пігментацію?
Малинка• 02 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Да . Я удаляла 3 года назад на лбу .
Всё ушло , без последствий
А какой лазер был?
KaVika29• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Чому 40+? Через пігментацію?
Тонус кожи
Винник• 02 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
22. У вас так само?
Такая молоденькая. Правду говорят, начните с врачей.
Не виправдовуюсь• 02 июля 2023
Ответ дляМалинка
А какой лазер был?
Не помню . Я тогда удаляла на лбу ( пигментация была полосами )
Какой то поверхностный