Кофе в лобби• 02 июля 2023
Кто отдыхал в Шацке, поделитесь контактами.
Прошу поделиться контактами, кто отдыхал в Шацке . Хочу что бы нормальные условия были, никогда туда на отдых не ездили. Планируем поездку на своем авто, семья с детьми подростками
ДлинноНожка• 02 июля 2023
З Шацька до озера ще шастати треба
Не розглядаєте житло в самому с.Світязь ?
Червона ікорка• 02 июля 2023
Ми вже років 5-6 тому відпочивали на Світязі та наступного тижня тоже плануємо туди їхати. Відпочивали у мініготелі, погугліть «котедж з басейном». Воно не дуже все там сучасне, але гарна територія та пляж зовсім поруч
Кофе в лобби
• 02 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Вот этот?