Сарафанное радио• 02 июля 2023
Подруга для подорожей. Просто цікаво
Мені майже 50. Вік специфічний, але активність не спадає.
Розлучена давно, діти майже виросли.
Люблю подорожувати , але з кимось реально цікавіше як не крути.
Зовнішність нормальна (обличчя привабливе, от тільки зайвих 10 кг) , нічим не гружу , не згадую піонерське дитинство та пломбір по 22 коп, не нав’язую погляди, та всію підтримати бесіду, обожнюю все нове та цікаве.
Моє оточення значно порідшало після початку війни. Ну і як не крути , сімейні пари не запрошують жінку одиноку.
Живу в невеликому містечку, працюю онлай - відповідно шансів знайомитися мінімальні.
І ось суть питання.
Чи є ресурси для пошуку супутників/ друзів для подорожей?
Наприклад, зістикувалися в Києві та й поїхати на вікенд, скажімо, в Кам’янець-Подільський. Все таки вдвох- втрьох цікавіше бродити по фортеці )
Цікаві ваші думки з цього приводу.
Розлучена давно, діти майже виросли.
І ось суть питання.
Цікаві ваші думки з цього приводу.
Авторко, може Вас Київщина цікавить? Я от задумалася, що куди мені Камянець(я його знаю доюре, в мене бабуся з села над Збручем), якщо я окрім свого рай.центру Київщину погано знаю.
Планую в Сулимівку. Планую в Фастів. В Трипіллі була,яку хочу в Обухів. Та що казати я в Переяславі була аж десь 25 років нащад, а це 40 км від мене
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляok1904
Переяслав- краса.
Від мене Переяслав десь 80)
Кам’янець для зразка був - але там супер цікаво
Від мене Переяслав десь 80)
постою_послушаю• 02 июля 2023
Мне, как ни крути, с чужим или малознакомым человеком некомфортно. Лучше самой с собой. Свой темп, свой ритм, свои мысли. Вы попробуйте, автор, может всё не так и страшно.
Не зря ведь есть поговорка такая- хочешь потерять подругу поедь с ней в совместный отпуск
Ответ дляпостою_послушаю
Ніхто не каже про відпустку. Тут, з чолрвіком у відпустці 10 раз посваришся
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Автор, бажаю Вам знайти друзів)
Насмішили про пломбір
Ну сміх сміхом, але коли починають згадувати оцей весь мотлох, хочеться запустити чимось важким)
На одній із зустрічей з однокласниками почали нити мої однолітки, що не було що вдягнути
- ось тут реальний треш - я ж пам’ятаю добре і їх в чому ходили. А ось послухати - це як бабусь про одну пару чобіт на сім’ю.
Хтомолодець? Я!• 02 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Розумію, мені 45 і теж звернула увагу, що на порадниці думають, що я пережила революцію 1917 року ))
Nefertitti• 02 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Та все не так сумно. Є багато плюсів. Якщо щось не підходить, то кожен рухається своїм темпом і маршрутом....
Разом веселіше. Особливо люблю їздити із своєю подругою-скорпіоном (я, водолій)...ті поїздки незабутні і бомбезні!
Nefertitti• 02 июля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
У нашому віці має бути пофіг на думку спільноти
Хтомолодець? Я!• 02 июля 2023
Ответ дляNefertitti
Так я і не парюсь з цього приводу, бо добре розумію, що справа не в мені.
Скользкая• 02 июля 2023
Ідея класна,поїхати таким форматом. Таке питання-секс можливий в поїздці? Дякую.
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Та таки побачили немало як не крути)
От же ж в паспорті 49, а ніяк себе не відчуваю на цей вік.
Хоча життя ніби прискорюються - так хочеться встигнути навчитися
- виростити бонсаі - навчитися азам і побачити плід роботи
- квілтінг - ну то таке - але цікаво
- вишивка білим по білому ( мрія попасти в Решетилівку до майстрині на місяць навчання)
- побачити світ з самостійними маршрутами
- подарувати собі тіло мрії (ну тут піти в зал та зашити рот - можу і перевірено)
- мрія побудувати будинок типу трулі ( але без руки чоловіка практично неможливо, майстри зчитують м’якість характеру)
- поновити права ( хоча я топлю за екологічність)
Одним словом, часу таки обмаль)
- квілтінг - ну то таке - але цікаво
Одним словом, часу таки обмаль)
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Та скоріше, ні)
Гарний секс уже лише в мріях
Хоча, як жартує мій колишній чоловік - принца не жду, но к топоту копыт прислушиваюсь ))
Гарний секс уже лише в мріях
Скользкая• 02 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Та скоріше, ні)
Гарний секс уже лише в мріях
Ем,я не про секс з чоловіком,таке добро маю. Питала чи можливо вдень гуляти,а вночі розслабитись в обіймах подруги по подорожі. Повне занурення,так би мовити
А я нівроку• 02 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
В молодости ездили с подругой на море, да и просто много гуляли вместе, были практически неразлучны - и ни помню ни одной ссоры.
Странно, что происходит с нами, почему так меняемся с возрастом
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Були б ви в Києві, пішли б на каву.
Я частенько заїжджаю в столицю - на виставу чи просто побродити. Жила там певний час - років 6.
Раз в 1,5-2 місяці обов’язково
А я нівроку• 02 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
А вы таки раздражительная)
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
А вы таки раздражительная)
Абсолютно ні - повірте.
Хоча, може і буває такий грішок
А я нівроку• 02 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Абсолютно ні - повірте.
Хоча, може і буває такий грішок
Да у меня тоже бывает. Просто раздражители разные. Вам вот неприятны какие-то воспоминания о детстве, а меня бесят люди, которые все знают и учат жизни ( думаю, я их сама притягиваю, вот как вы говорите - ’ считывают’ ).
Это я к тому, что таки да - в определенном возрасте уже сложно сойтись с новыми людьми, у каждого уже свои тараканы.
Анти-анонім• 02 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Раз в 1,5-2 місяці обов’язково
Тоді якось можна зустрітися. Чому переїхали?
Сарафанное радио
• 02 июля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Чомусь прийшла в голову фраза Скрябіна
«На мене тиснуть люди»
Мені до душі більш розмірений темп щоденний
«На мене тиснуть люди»