Сарафанное радио• 02 июля 2023
Подруга для подорожей. Просто цікаво
Мені майже 50. Вік специфічний, але активність не спадає.
Розлучена давно, діти майже виросли.
Люблю подорожувати , але з кимось реально цікавіше як не крути.
Зовнішність нормальна (обличчя привабливе, от тільки зайвих 10 кг) , нічим не гружу , не згадую піонерське дитинство та пломбір по 22 коп, не нав’язую погляди, та всію підтримати бесіду, обожнюю все нове та цікаве.
Моє оточення значно порідшало після початку війни. Ну і як не крути , сімейні пари не запрошують жінку одиноку.
Живу в невеликому містечку, працюю онлай - відповідно шансів знайомитися мінімальні.
І ось суть питання.
Чи є ресурси для пошуку супутників/ друзів для подорожей?
Наприклад, зістикувалися в Києві та й поїхати на вікенд, скажімо, в Кам’янець-Подільський. Все таки вдвох- втрьох цікавіше бродити по фортеці )
Цікаві ваші думки з цього приводу.
Розлучена давно, діти майже виросли.
І ось суть питання.
Цікаві ваші думки з цього приводу.
Сарафанное радио
• 03 июля 2023
Ответ дляAlianna88
Автор, рекомендую вам автобусні екскурсії спробувати. Там легко знайомитись і є компанія.
дякую. Проглядаю якраз в акорд-турі.
Все таки, як не крути, якийсь шарм у віці є точно.
ми з дітьми багато де побували, але не те однозначно.
В дитинстві не походиш цілий день - стомлюються, думаєш про харчування.
підлітками - ходили очі закатували від моїх захоплень архітектурними елементами, чи кутом споглядання на щось.
плюси в роздільних подорожах точно є - кожен може сприймати все у власному темпі
Ответ дляСарафанное радио
Ну сміх сміхом, але коли починають згадувати оцей весь мотлох, хочеться запустити чимось важким)
На одній із зустрічей з однокласниками почали нити мої однолітки, що не було що вдягнути
- ось тут реальний треш - я ж пам’ятаю добре і їх в чому ходили. А ось послухати - це як бабусь про одну пару чобіт на сім’ю.
Розумію про що ви, автор. На днях у мене гостювали батьки 60+, то теж згадували студентські роки вони, розказували як торт не можна було купити у вільному продажу, не те що зараз. Для мене це все другорядне, дивлячись на те як мої ровесники до війни мали все впринципі, пили каву зі шматком торта по ціні кілограмового торта, і все ж були нещасливі, щось шукали, ходили по психологах і т.д. При цьому мій дід розказував як їм в дитинстві було за щастя лизнути грудочку цукру, і як у 33 сусідка вкрала у них картопляне лушпиння перед носом, поки батьків дома не було.
Треба жити тут і зараз, насолоджуватись життям, крихкість якого розумієш зараз як ніколи