Нетутешня• 02 июля 2023
Порадьте найкращого дитячого ортопеда
У донечки (скоро 5 років) болить під колінцями уже приблизно рік, буває так болить, що каже не може терпіти. Лікарі кажуть, що це болі зростання і нічого страшного, але я помітила вальгус, один із спеціалістів підтвердила теж, але каже лікувати не треба. Водила на ЛФК та масаж, результат 0.
Хочу дитину показати гарному спеціалісту. Місто неважливо Київ чи Львів, чи ще якесь.
Лиса Патрикевна• 02 июля 2023
Мені тут порадили Копейкіна і Самбора. Обидва дають абсолютно різні поради. Діагноз обидва дали однаковий)))))
Видящие_помогите• 02 июля 2023
Олейник у нас лучший в Крыму.правда не знаю как сейчас добраться к нам..
Коленная ложечка• 02 июля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Копейкина точно не слушайте
Однозначная• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Копейкина точно не слушайте
Чому?
Бо нам його як раз рекомендують
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Я теж Копейкіна раджу. Колись синові назначили стремена на всякий випадок, ортопед з Охматдит був, який працював у приватній клініці. Копейкін допоміг обійтися без стремен. Це результат.
Коленная ложечка• 02 июля 2023
А обследовали вообще? Делали рентген?
Поищите где сейчас принимает Мельник Михаил Владимирович в Киеве, он лечил нас после Копейкина, который приёмом витамина д и массажем ’спас’ нас от стремян, в итоге ребенок почти инвалид.
Нетутешня
• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А обследовали вообще? Делали рентген?
Робили Узд за призначенням лікаря, але в інтернеті читаю, що в такому віці воно не інформативне. По УЗД все добре
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А обследовали вообще? Делали рентген?
Ваш досвід такий, у інших інший і не завжди коректно когось ображати, хто має іншу думку. Тим паче їх тут декілька. Не вірю, що ортопед зробив дитину інвалідом. Де педіатр був? Хто ще оглядав? Тут більше винних чим один ортопед.
Коленная ложечка• 02 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Чому?
Бо нам його як раз рекомендують
Очень приятный врач. Успокоил, развеял все страхи, ничего лечить не нужно, всё в рамках возрастной нормы, другие врачи ничего не понимают, забудьте и радуйтесь жизни.
Выписал витамин д и курс массажа.
Мы так радовались, я стремян этих боялась как огня. В итоге в подростковом возрасте с болями в суставах обратились к ортопеду. Делали мрт, рентгены в разных проекциях. Упущена дисплазия тазобедренных суставов, что потянуло за собой многочисленные осложнения. И врач мне мама, куда же Вы смотрели.
Выписал витамин д и курс массажа.
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Який зріст у вашої дитини зараз?
Бо дійсно в такому віці є болі від росту, якщо вища чим по нормі. Таке часто є. У подруги син теж має таку проблему. Він високий в свої 4 роки був, зараз 5, теж на голову вищий мого шестирічного.
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Выписал витамин д и курс массажа.
Дисплазію видно в перші місяці життя, в перший місяць, якщо йти по графіку огляду. Ви в якому віці звернулися?
Коленная ложечка• 02 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
В 1 мес, планово.
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
В 1 мес, планово.
І що далі було? Через деякий час роблять знову огляд і УЗД. Там все добре видно. Стала чашечка на місце чи не стала. Чи все за віком. Це не один огляд. До року особисто я з дитиною пройшла 3-х ортопедів (для різної думки) і разів 5 ще прийом у того ж Копейкіна. Ну, і спеціаліст по УЗД теж має бути добрий. Педіатр і хірург оглядали. Тобто я це питання тримала весь час на контролі.
Коленная ложечка• 02 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вы молодец, ок?)
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Вы молодец, ок?)
Ні, не це я хотіла почути.
А хотіла, щоб ви все таки зробили висновок, що не ортопед винуватий. І я не захищаю когось окремого, а те, що ви як мама, десь не догледіли вчасно і не звернулися ще за думкою, хоча б до педіатра чи хірурга. Вони всі кожен прийом до року перевіряють ніжки і дисплазію видно добре. І мене найбільше образило вище вами написане з насміхом та зневагою над моїм коментарем та рекомендацією лікаря. Але ви і надалі не вибачаєтесь, а зверхньо ставитеся до інших коментарів.
Нетутешня
• 02 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Який зріст у вашої дитини зараз?
Зріст 110 см, якраз норма для такого віку.
Нетутешня
• 02 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Який зріст у вашої дитини зараз?
Подруга кудись зверталась, бо мене всі заспокоюють, переросте, ця фраза найнезрозуміліша для мене
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Норма для дівчинки пише 109, верхня норми 114 см. Тобто вписується в норму. А може скачками росла? Якщо ви не були у ортопеда, то зверніться обов’язково.
Якщо вас беруть сумніви за Копейкіна, можете до Христенка Юрія звернутися, теж дуже хороший спеціаліст. На Ломоносова у Привітній приймає. Вам який район зручний?
Подруга моя зверталася до спеціалістів, по прізвищах не скажу. Якось саме цю проблему не обговорювали. Один раз сказала та й все. Я знала таке, тому що чоловік теж мав таку проблему в дитинстві.
Нетутешня
• 02 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я взагалі з міста Суми, була у найкращого в місті спеціаліста, і планово, і сама від себе, каже все ок, але ж дитині болить. Дякую за рекомендацію. Почитаю про них
У мого чоловіка теж такі болі були у дитинстві.
А Вашому у дитинстві робили якісь процедури чи само собою пройшло?
Нетутешня
• 02 июля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Роговий
Дякую. Багато хороших відгуків чула за нього
Эскиз бесконечности• 02 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Тоді довіртеся. Не думаю, що в Києві вам скажуть щось нове.
Саме в мене болей не було, я малого зросту, а чоловік памʼятає, що мама натирала чимось. Подруга сину мастить кремом якимось знеболюючим (не памʼятаю який саме) або дає нурофен, якщо вже дуже плаче. Так лікар призначив, наскільки мені відомо.
Ще я згадала дуже мені допоміг онлайн на початку війни лікар Рогозинський. Теж дуже хороший ортопед, можете йому написати в інстаграм. Він пішов у ЗСУ, але відповідає. Можливо буде корисним, щоб не їхати спеціально до Києва.
Маю декілька думок• 03 июля 2023
Щуровський Олександр Миронович на Дністерскій в чорнобильській Львів.Толковий лікар, практикуючий хірург ортопед.