Флюорография гуся• 03 июля 2023
З якого віку себе пам´ятаєте?
Я з 8 місяців певні моменти та досить чітко
Голова колгоспу• 03 июля 2023
Ответ дляdnc
та нет , это для маленьких детей такая, сажают в такую сетку что бы по всей квартире не ползали , и вот помню всё в подробностях, реально как вчера это было 😯
Манеж.)
Мульйонерша• 03 июля 2023
Пам´ятаю уривками багато з 2.5 років,коли народився мій брат- як його принесли,конверт, ліжечко, бо воно моє було до того, його яйця смішні,коли мама перевдягала, як він мамі на халат вальнув.....мабуть у мене стрес від його появи був. З тих пір мене почали наказував, ставити в куток на коліна на гречку, це я дуууже добре пам´ятаю, було біля трьох років.
Свідок Перемоги• 03 июля 2023
Запоминаются какие-то яркие моменты , первое мое воспоминание , как пытаюсь вытянуть руки, замотанные в пеленке и перевязанные, так раньше пеленали. При чем это такое очень взрослое воспоминание, как мне казалось , что хочу выбраться и выбираюсь.
Мама рассказывала, что как бы сильно не завязала меня в детстве, я всегда ручки освобождала и высовывала кулачки возле лица. Сейчас думаю об этом, просто садизм какой-то, а раньше норм считалось…
заварний look• 04 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я чітко памʼятаю один з моментів, коли вчилася ходити. При чому памʼятаю саме свої думки в цей момент. Мені було майже рік. Дуже багато є спогадів з раннього дитинства. При чому такі моменти, які дорослі не обговорювали, наприклад колір старих бабиних наволочок))
Все можливо! Діти багато не пам‘ятають, бо зе не вміють говорити, а це напряму пов‘язано. Можливо, якщо дитина скоріше розвивається, то й спогадів існує більше й більш ранніх