Борщичок• 03 июля 2023

Хлопець і побут

Скажіть, у вас хлопці/чоловіки готують їсти і допомагають щось по дому? Мого треба просити і припрошувати, що якщо чесно мені вкрай не подобається. Я не розумію, чи матері не вчать синів, що треба не те, що допомагати по дому, а й самому проявляти ініціативу? Я працюю онлайн, але я ж не домогосподарка, яка має і готувати, і прибирати, ще й платити 50% за рахунки. Хлопець, наче й не поганий, але в плані побуту розумію, що мені з такою людиною важко. Розумію, що втомлюється на роботі, але і я у стелю не плюю. А потім кажуть, чого у нас жінки у 40 років такі змучені? Бо вона має все робити по дому, працювати, ще й дітей доглядати, а чоловіку важко, бачте, змучується. Я сказала, що нехай сам собі готує і пере — я не мамка, я не збираюся дупу підтирати.
Свій варік• 03 июля 2023
Только шашлык жарит и кофе делает
Бентливуман• 03 июля 2023
Він же до вас якось вижив
Панна Кота• 03 июля 2023
Допомагає чоловік. Я не рабиня).
Червона калина• 03 июля 2023
Зачем ему учиться, если у него есть Вы?
Тот, что участвует в быте выбрал другую.
Вот и задумайтесь, почему так.
А що таке?• 03 июля 2023
Муж готовит,я больше по уборке.Бытовых инвалидов не переношу.Сын все умеет,но откуда мне знать как он в будущем с девушкой будет это распределять
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляЧервона калина
Зачем ему учиться, если у него есть Вы?
Вот и задумайтесь, почему так.
Вчитися треба було раніше, коли з мамою жив, на мою думку)
Це вона мала його навчити, а не дівчина.
То для мене це якись сюр, коли те не буду, те не хочу.
Ну і я рабинею бути не хочу і не буду.
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Ну і я рабинею бути не хочу і не буду.
Опять свекровь виновата в вашем неудачном выборе😂😂😂
Оставьте вы ту маму в покое
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Оставьте вы ту маму в покое
Ну то дітей вчать батьки) Чи я не права?
Чи дівчина/жінка має як маляті розжовувати?
Вибачайте, але у 30 років це трохи так...дивно виглядає.
40каградусная• 03 июля 2023
Правильно сказали
Не стесняюсь• 03 июля 2023
Коли жили не одружені, то прали кожен свої речі окремо. Готувати- я.
Квартиру сплатити- він.
Продукти принести- або він, або разом.
Прибирання: разом.
Угги_в_горошек• 03 июля 2023
Тут нужно понять для себя, решить и поговорить.
У нас близко к 50/50 бюджет, он немного больше вкладывает, но и быт 50/50.
Спокойно готовит все, если я болею, никто меня гнать к плите не будет, так при том что есть ещё мой ребёнок.
Поговорите с ним. Если бюджет 50/50 то и быт 50/50. Либо же быт на вас, но тогда и бюджет на нем 100%.
В любом вопросе нужно договариваться!)
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Завтра утром попрощайтесь с ним и конец вашим мучениям.До 30 без вас дожил и дальше ок будет)
Угги_в_горошек• 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Оставьте вы ту маму в покое
Извините, а кто должен учить? Первый муж не помогал мне вообще, руки из одного места, маман приезжала к взрослому мужику и убирала раз в неделю, стирала и мыла посуду, он жил один и было ему 25 лет.
Нынешнего учила мама, с детства готовил всякие оладушки, блинчики, картошку и тд. То же самое делает и дома сейчас. Лично я ничему не учила и как бы я учила взрослого мужчину!
Меня тоже мама в детстве учила, это базовые вещи.
Морковна• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Ну і я рабинею бути не хочу і не буду.
Справа не в тому, що не навчили. Це ставлення до вас(
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляМорковна
Так, ви правильно підмітили.
Оце от неприємно.
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Меня мама учила иметь мозги
Муж сам научился готовить,когда начал жить отдельно
В любом случае умение зарабатывать приоритетное
И мне нравится национальная женская забава подобрать явно неподходящего человека и во всем винить свекровь,сестру ,правительство,но только не себя в ошибочном выборе
Морковна• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Так, ви правильно підмітили.
Оце от неприємно.
Краще дозволити собі бачити правду і діяти відповідно
Оно само купилось• 03 июля 2023
Не допомагає, бо це не мої обов´язки. Побут спільний, хатні справи робимо разом.
Залетна Я тут• 03 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Він же до вас якось вижив
Вот да, возникает вопрос - как мужчины выживали до встречи с женщиной? Потому что потом резко у большинства пропадают руки и вырастают лапки
Угги_в_горошек• 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Меня мама учила иметь мозги
Смешали все в кучу🤦‍♀️
А научить иметь мозги и научить готовить это две несовместимые вещи?
Очень жаль, что мужа вы «подобрали», обычно люди вдвоём встречаются друг другу.
И да, обязанности родителей научить ребёнка не быть бытовым инвалидом! Я не знаю ни одного человека, кто ничего не умел, а потом в 35 бог кулинарии. Обычно эти вынужденные навыки потом есть невозможно.
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Смешали все в кучу🤦‍♀️
Подобрала как раз автор
В 35 не надо быть богом чтоб положить в духовку семгу или дораду и нарезать салат.Не говоря уже о миллионах разных видеоуроков.
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Подобрала как раз автор
А давайте ви мені діагнози ставити не будете, окей?
У вас немає такого питання у стосунках — це чудово, а в мене виникло.
До чого тут підбирати?
Вас же мама вчила мати мізки, як ви кажете?
Так само мама має вчити дитину побуту і неважливо, хлопчик це чи дівчинка.
Я не кажу, що саме від мами всьому дитина вчиться і мама корінь проблеми, але якісь ази вона таки має дати, вибачте.
Не робити все за дитину, а давати їй розуміти, що якщо не мити посуд — доведеться їсти з жирного та смердючого, наприклад.
Не готувати їсти, то доведеться постійно замовляти і працювати на доставку, або ж сидіти голодним(ою) і тд
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
До чого тут підбирати?
Автор,вы ещё своих не родили,а другим уже рассказываете как воспитывать.
Вы ,до того,как съехаться,не обсудили быт?Нашли себе пополамщика -бытового инвалида и все вокруг виноваты
Посудомойка у меня была ещё до рождения старшего))
Svitlo_• 03 июля 2023
якщо ви платите 50% за рахунки - то ви тимчасовий варіант, чого напрягатись.
Накладні мюслі• 03 июля 2023
Хм, муж не моет только унитаз и ванну с раковиной, все остальное у кого есть время тот и делает, правда( посуду я не мою никогда и завтрак не готовлю) всё остальное у нас 50/ 50 , а и уроки с ребенком делает муж у меня нервов не хватает(
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Ще скажіть оце от ’як своїх народите, то будете говорити’.
Я не кажу, що всі навколо винні — не перекручуйте і не дописуйте від себе.
Дивіться за собою і кого знайшли ви, а ще повчіться тактовності, бо переходите всі межі спілкування, про які мабуть і не чули ніколи.
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
А я називала імена та місце проживання цих людей чи що? Ні, такого не було.
Це не форум, де люди пишуть свої запитання та спілкуються?
Вам скільки років, вибачте?
Як я спілкуюся? Мені вам потакати треба? Ви не звикли, що з вашою точкою зору не погоджуються чи що?
Не треба знову таки дописувати від себе. Якщо вам цікаво, хто і як спілкується, то можна це запитати, а не свої здогадки писати.
Бо я так само можу не запитувати, скільки вам років, а сказати, що явно пише 50 річна любителька нав’язувати свою точку зору іншим. Діти вже виросли і її не слухають, то вона на форумах вирішила засісти і там диктувати людям, як треба жити
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Вам скільки років, вибачте?
😂с возрастом промахнулись хорошо
Это вы создали тему,так что должны быть готовы к разным мнениям.
автор Борщичок • 03 июля 2023
Ответ дляА що таке?
😂с возрастом промахнулись хорошо
Готова до різних думок і до нав’язування різних думок — поняття різні.
Ваша думка мені зрозуміла.