Борщичок• 03 июля 2023
Хлопець і побут
Скажіть, у вас хлопці/чоловіки готують їсти і допомагають щось по дому? Мого треба просити і припрошувати, що якщо чесно мені вкрай не подобається. Я не розумію, чи матері не вчать синів, що треба не те, що допомагати по дому, а й самому проявляти ініціативу? Я працюю онлайн, але я ж не домогосподарка, яка має і готувати, і прибирати, ще й платити 50% за рахунки. Хлопець, наче й не поганий, але в плані побуту розумію, що мені з такою людиною важко. Розумію, що втомлюється на роботі, але і я у стелю не плюю. А потім кажуть, чого у нас жінки у 40 років такі змучені? Бо вона має все робити по дому, працювати, ще й дітей доглядати, а чоловіку важко, бачте, змучується. Я сказала, що нехай сам собі готує і пере — я не мамка, я не збираюся дупу підтирати.
А що таке?• 03 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Готова до різних думок і до нав’язування різних думок — поняття різні.
Ваша думка мені зрозуміла.
Так зачем нам объяснять,идите парню все озвучьте.И мнение по поводу его семьи тоже,а не тут ,за спиной
Борщичок
• 04 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Ого, та ви мені оце істину відкрили. А так можна було? Правда? Не писати тут, а відразу сказати?
Агов, вам не здається, що ви вказуєте зараз, що мені робити? Це нетактовно. Я вам вже це казала — не доходить.
Вам вже прямим текстом написали, що ваша точка зору зрозуміла — ні, дай ще повчити
А що таке?• 04 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Пьяная вишня• 04 июля 2023
А я не розумію, чому всі накинулись на автора.
Я жила з хлопцем і ходила на роботу щодня, готувала і прибирала рідко. Або замовляли, або йшли кудись. Якщо він не допомагав, то і я нічого не робила. Я втомлювалась так само, як і він. І я не розумію чому він має право відпочити після роботи, а я маю обслуговувати, ще й скидатись на продукти і оренду.
З чоловіком обовʼязки поділили ще до того, як почали жити разом. Він сказав, що хоче, щоб вдома було затишно і його чекала щаслива жінка, а не втомлена. І сказав, що я можу взагалі не працювати. Але я працюю 3 дні в тиждень, для свого задоволення. Скільки я заробляю і куди витрачаю свої він навіть не питав ніколи. Я зазвичай готую, іноді він, іноді замовляємо або йдемо в кафе. Всі щасливі.
Тому або ваш хай оплачує все, тоді можете знайти помічника. Або хай вчиться допомагати
Угги_в_горошек• 04 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Подобрала как раз автор
В 35 не надо быть богом чтоб положить в духовку семгу или дораду и нарезать салат.Не говоря уже о миллионах разных видеоуроков.
Чтобы это было вкусно - да. Испортить можно совершенно все. Вам не доказать, поэтому не стану
А що таке?• 04 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
Тут никто не написал автору ,что она все должна делать
Г@Л@В@ломка• 04 июля 2023
Треба бути хитрішою, так все закрутить, щоб він сам ту кострулю побіг мити, не сварить не бикувать (а не виховали, а не навчили)
Треба вміти розтавляти ролі в парі, я розумію що зараз типу рівноправність, але в головах ще інший уклад
Ну працювали ви онлайн, що так важко тих макаронів з сосискою зварити?
Короче тут або домовлятися або йти на компроміс з собою, або жити самій і шукати того єдиного який буде борщі виготовлювати)
неДодекаэдр• 04 июля 2023
Не «допомагає» за потребою, а просто робить свою частину справ, так само, як і я свою. Що з побутом, що з дитиною. Але у нас так повелося з самого початку, партнерство рівноправне і нам така модель ок.